به عنوان آخرین چیزی که شما در شب ببینید، و اولین چیزی که شما در صبح، یک زنگ باید زیبا باشد، و آهنگ های صبح نمی خواهد نا امید، با طرح های رنگی پویا و ظاهر که با توجه به انتخاب آهنگ را تغییر دهید.

از افست، صبح آهنگ با ظرافت ساده بی نظیر توسط میزبان از دیگر برنامه های کاربردی زنگ در فروشگاه app طراحی شده است. این تنظیم خوب مجموعه ای غنی از ویژگی های صبح آهنگ ارائه می دهد به دست آمد، برای ارائه یک تجربه کاربری عالی، بدون اجازه می دهد رابط برای تبدیل شدن به هم ریخته است.

*****امکانات*****

به راحتی یک زمان انتخاب کنید و تنظیم زنگ هشدار
تنظیم زمان زنگ تنظیم شده است به سادگی اسلاید زمان نمایش بالا و پایین صفحه نمایش. انتشار در زمانی که شما در زمان مناسب انتخاب کرده اید.
برای تنظیم زنگ هشدار، شیر هنر پوشش، پس از آن قفل گوشی خود را و آن را صبح روز بعد پخش خواهد شد.

انتخاب هر چیزی را از کتابخانه موسیقی خود را.
انتخاب آهنگ مورد علاقه خود را برای بیدار به هر روز صبح، یا استفاده از صفحه ایجاد لیست پخش برای وارد کردن کل لیست پخش از کتابخانه خود را، و یا قطعه با هم یک لیست پخش جدید در برنامه.

لرزش به چرت زدن.
هنگامی که زنگ خاموش می رود، به سادگی دستگاه خود را تکان و زنگ خواهد برای زمانی که شما تعیین کرده اید به تعویق بیندازید.

غربال کردن از طریق یک لیست پخش.
آیا می خواهید یک آهنگ خاص فردا؟ مشکلی نیست.
هنگامی که زنگ تنظیم شده است، استفاده از قابلیت جست و خیز را برای انتخاب آهنگ از لیست پخش خود را که شما می خواهید و یا استفاده از دکمه زدن به تصادفی.
یا می خواهید یک لیست پخش بازی در یک نظم خاص؟
نگران نباشید، راه به لیست پخش کردن، خاموش کردن زدن و خود را دریافت کنید مخلوط به لحاظ روحی در جهت کامل بازی خواهد کرد.

صوتی محو شدن در.
محو شدن صدا در می توان در تنظیمات مجموعه، و هنگامی که فعال باعث می شود که زنگ خطر را به محو شدن در در صبح، به شما این امکان راحتی از خواب بیدار. همچنین می تواند تمدید شود، چهار برابر محو شدن در طول، کامل اگر شما برنامه را به بیدار به برخی از موسیقی جاز صاف.

می رود حتی اگر آی فون شما قفل شده است و در سکوت؛
پس از راه زنگ به سادگی دستگاه خود را قفل و زنگ ادامه خواهد داد به اجرا در پس زمینه، به شما آرامش ذهن. زنگ هشدار نیز طراحی شده برای استفاده از حداقل انرژی، به طوری تلفن خود را نمی خواهد در صبح مرده است، حتی اگر آن را شارژ نمی کنید.

توجه: آلبوم هنر شده است در تصاویر بالا تار برای جلوگیری از نقض کپی رایت، با این حال، این اثر تاری در داخل نرم افزار قابل تکرار نیست.

توصیه می شود برای آیفون ۶، اپل کوتاه ۴ و اپل هوا ۲ و یا بالاتر دستگاه.

By Jake Fowler

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما