یکی از رایج ترین روش های برای مردم را به حفظ رایانه های خود را در حال اجرا به سرعت و به dependably است مطمئن شوید که آنها را اجرا یکپارچه سازی را به صورت منظم برای سازماندهی فایل ساختار بر روی هارد دیسک خود. انجام به درستی، این باعث می شود دسترسی به فایل های روی هارد دیسک شما را برای یک برنامه بسیار سریعتر انجام دهید زیرا تمام قطعات از اطلاعات برای هارد دیسک به عنوان خوانده شده به انتظارنشسته بودند. در غیر این صورت، آنها بیش از همه و هارد دیسک جست و خیز در اطراف گرفتن اطلاعات مورد نیاز پراکنده شده است.

در حال حاضر، تمام برنامه یکپارچه سازی هستند به همان ساخته شده است. در واقع برخی از آنها در واقع نرم افزارهای مخرب در لباس مبدل. این مورد با Defragmenter را هوشمند است.

Defragmenter را هوشمند طراحی شده است که بر روی کامپیوتر خود را دریافت کنید و شما را به این باور که مشکلات با هارد دیسک خود را از طریق انواع پیام های خطا وجود دارد که شما سعی می کنید برای باز کردن برنامه و یا حذف فایل و شما نیاز به از Defragmenter را هوشمند خلاص سرعت . پیام است که شما خواهید دید زمانی که شما در حال تلاش برای باز کردن برنامه می گویند:

خطای سیستم.

فایل شما اقدام به اجرای یافت شده است به خطا دارد که آن را از درستی در حال اجرا نگه می دارد. شما نیاز به اجرای یک اسکن هارد دیسک به درستی تشخیص و حل این مشکل قبل از آن بدتر می شود.

این پیام همیشه خواهد شد تا پاپ است. اگر تلاش کافی ساخته می شوند برنامه درستی پاسخ خواهد داد.

اگر شما یک اسکن Defragmenter را هوشمند بر روی هارد دیسک خود را، پس از اسکن شده است در به پایان رسید نتایج اسکن شما داده خواهد شد که شما اطلاع خواهد که تعداد زیادی از فایل ها و بخش های بر روی هارد دیسک خود را به طور جدی آسیب دیده و به را برای شما سفارش برای ذخیره داده ها باقی مانده شما نیاز به خرید و کپی خود را از این نرم افزارهای مخرب فعال شدن برای مشکلات به ثابت. این پیام ها به طور کلی شبیه:

اطلاعات بر روی هارد دیسک خود را آسیب دیده است و ادامه خواهد داد به آسیب دیده اگر شما موفق به تعمیر بخش های بد واقع بر روی هارد دیسک خود را. این داده ها غیر قابل بازیابی باید این اتفاق می افتد و هنگامی که شما از Defragmenter را هوشمند خلاص این پیام ها متوقف خواهد شد.

در حالی که شما با استفاده از کامپیوتر خود شما را از انواع پیام ها بر روی پنجره های خود را دریافت کنید نوار وظیفه به شما گفتن که انواع مختلفی از شکست در پیشرفت و به منظور متوقف کردن سیستم خود را از توفنده شما نیاز به اقدام و کپی خود را از فعال شدن وجود دارد Defragmenter را هوشمند. این را به عنوان شما خواهد شد پرتاب پول از پایین کشیدن نیست.

اگر هر یک از این پیام واقعی بود، آنها قطعا چیزی است که شما باید در مورد نگران کرده است. اما با Defragmenter را هوشمند بهترین راه شما می توانید از این اتفاق را به کامپیوتر خود جلوگیری شده است برای دانلود یک اسکنر سیستم که می توانید از Defragmenter را هوشمند و هر گونه تروجان در حال اجرا را از کامپیوتر خود را از شر پس از آن ترمیم آسیب آن را به فایل ها و رجیستری ویندوز شما ایجاد می شود . اگر شما این نرم افزارهای مخرب و یا هر نرم افزارهای مخرب دیگر را بر روی کامپیوتر خود را پیدا کنید آن را اسکن در یک بار با یک سیستم و رجیستری اسکنر و کامپیوتر شما را امن تر و سریع تر است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما