وقتی که شما خرید یک مادربرد، یکی از چیزهایی که شما متوجه خواهد شد که بسیاری از این شرکت مادربرد باید نوعی از پردازنده راه حل تراشه های صوتی است به طوری که وجود دارد است نیازی نیست برای شما به بیرون رفتن و خرید یک کارت صدا PCI گران را برای استفاده خود. البته، شما باید درک کند که این قطعه از تجهیزات صوتی لحیم بر روی مادربرد است که نه تنها سهام، ولی محدودیتهایی دارد عملکرد. با این حال، سنگ جامد به عنوان یک راه حل های صوتی است و می تواند صدا کافی برای لذت بردن از سرگرمی های خود را ارائه کرده است.

آن را به خانه اپرای سیدنی را به اتاق خود نمی آورد، اما آن را بیش از اندازه کافی برای کسی است که به دنبال یک نرمال راه حل های صوتی برای گوش دادن به موسیقی است. در این مورد، ممکن است برخی از مشکلات با راه حل صوتی Realtek وجود دارد و این ممکن است در قالب مسائل راننده و درگیری است. البته این چیزی است که نامنظم در جهان محاسبات نیست و هر کسی که به خرید کامپیوتر به طور منظم قطعا با احساس قدیمی از چیزی به دلیل مسائل مانند درگیری ها و مسائل مربوط به راننده کار نمی کند آشنا خواهد بود. راه های اطراف آن و روش های انجام این کار می تواند کاملا دور و گسترده وجود دارد.

اما برخی از اصول جهانی که در آن این مشکل مربوط می شود وجود دارد، و یکی از رایج ترین این است که وقتی شما نصب شده نوعی از خارجی نرم افزار کنترل صدا، و یا شما یک سخت افزار است که با استفاده از همان IRQ عنوان از Realtek نصب شده است. چه شما باید انجام دهید در برخی موارد مطمئن شوید که شما خاموش به شکل تراشه های صوتی BIOS و پس از آن اقدام به انجام نصب و راه اندازی خود را.

این می تواند به شما کمک کند برای جلوگیری از برخی از این مشکلات راننده کاملا آسانی و همه چیز خوب کار می کنند دوباره. یکی دیگر از چیزهایی است که درایور های خود را به روز نمی شود و شما باید آنها را به روز رسانی از وب سایت از کارخانه سازنده مادربرد، که به شما یک میزبان کامل از گزینه ها و روش در مورد چگونگی به روز رسانی تراشه های صوتی AC'97 خود را. همچنین، شما ممکن است بخواهید برای چک کردن در انجمن تکنولوژی و جستجو برای مشکلات احتمالی و تنظیمات شناخته شده که مسائل را با تراشه.

مردم از سرتاسر جهان خواهد شد که در ۲ سنت خود را در مورد این مشکل قرار داده و تنظیمات خود را، و همچنین ارسال راه حل خود را به مشکل خود را دارند. همه شما باید انجام دهید گوگل است و شما را به بسیاری از وب سایت ها و انجمن ها که شما را در مسیر درست نقطه آمده است. اینها برخی از روش ها و مراحل شما می توانید به اطمینان حاصل شود که تراشه های صوتی خود را به AC'97 تراشه خوبی انجام می دهند و هیچ درگیری بیشتر است که می تواند مقدار سرگرمی از کامپیوتر شما را کاهش دهد وجود دارد.

مشکلات شما ممکن است نه در طیف وسیعی از این راه حل باشد، اما آن است که همیشه خوب را امتحان کنید تمام راه های عادی و در ابتدا محبوب، به طوری که در پایان روز، شما وقت خود را با رفتن به نمایندگی و یا lugging کامپیوتر خود را به هدر ندهید یک مغازه تعمیر بدون هیچ دلیل در تمام زمانی که از آن می توانست از خانه انجام شده است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما