آیا شما آن را پیدا آزار دهنده است که هر زمان که شما در وسط از تحقیقات و یا گشت و گذار آنلاین هستند، اتصال به طور ناگهانی متوقف می شود؟ اگر شما تجربه کرده ام که چند بار، شاید مشکل ممکن است با مودم کابلی قرار دارند. و آنچه شما می توانید انجام دهید انجام چند ترفند بر روی مودم های کابلی به منظور بهینه سازی عملکرد آن.

بگو مودم های کابلی بر روی کامپیوتر شما می شود بعد از چند دقیقه قطع می شود، سپس در اینجا یک نیشگون گرفتن و کشیدن مودم های کابلی است که می تواند به شما کمک کند رسیدگی به این مسئله است. یکی از دلایل این چیزی که در کامپیوتر شما اتفاق می افتد این است که این ویندوز XP کاربرد دارد. در ویندوز XP، گزینه ای است که اجازه می دهد تا رایانه برای خاموش کردن دستگاه USB به منظور صرفه جویی در قدرت وجود دارد. در حال حاضر چه شما می توانید انجام دهید این است که این گزینه را غیر فعال کنید. فقط بر روی دکمه Start کلیک کنید و برجسته کردن آیکون کامپیوتر من و گزینه ای است که می گوید Properties را انتخاب کنید. پس از آن یک پنجره با خواص سیستم ظاهر می شود. حرکت پنجره را با کلیک کردن بر روی زبانه Hardware و دکمه Device Manager را فشار دهید. گسترش گذرگاه های سریال و دوبار کلیک بر روی توپی ریشه USB. شما هم اکنون می از برگه مدیریت برق را ببینید و تیک گزینه "اجازه می دهد کامپیوتر برای خاموش کردن دستگاه به صرفه جویی در قدرت. اگر کامپیوتر نمایش تعدادی از مرکز ریشه USB، پس مطمئن شوید که شما در مراحل مشابه را برای که همان تعداد از مراکز تکرار کنید. اغلب مودم های کابلی که پس از چند ساعت قطع می توان با انجام این دو مرحله رفع نمود. یکی نیشگون گرفتن و کشیدن مودم های کابلی است که ممکن است با غیرفعال کردن خواب زمستانی. شما راست می توانید بر روی دسکتاپ کلیک کنید و با کلیک بر روی محافظ صفحه نمایش تب. شما دکمه قدرت از صفحه مشخصات نمایشگر متوجه خواهید. کلیک کنید که یکی از. یکی دیگر از کادر محاوره ای ظاهر می شود و به شما نشان داده تب خواب زمستانی. با استفاده از این جعبه به علامت مربع کنار خواب زمستانی را فعال کنید. یکی دیگر از گام خوبی است برای غیر فعال کردن مسنجر ویندوز. بر روی دکمه شروع، Run را انتخاب کنید و ورودی کلمات gpedit.msc را. اقدام به پیکربندی کامپیوتر پس از آن قالب اداری، سپس مستقیما به قطعات ویندوز و در را به مسنجر ویندوز را انتخاب کنید. آیا رسول اجرا نیست، فقط به خواص بروید و جعبه در نزدیکی آن را قادر می سازد بررسی کنید.

یکی دیگر از چیزهایی است که کاربران کامپیوتر می توانید انجام دهید این است که پیکربندی زمان تاخیر مودم. این درست است که معمولا به موتورولا و راکول مودم. و این موضوع همیشه اتفاق می افتد درست پس از کاربران درایور ویندوز ۲۰۰۰ بر روی ایکس پی نرم افزار نصب کرده است. به منظور رسیدگی به مشکل، در اینجا یک نیشگون گرفتن و کشیدن کمی که شما می توانید انجام دهید. اما به عنوان یک احتیاط، مطمئن شوید که شما را به بالا رجیستری خود را حتی اگر وجود خواهد داشت هیچ مشکلی. باز هم، در اجرا کلیک کنید و تایپ کنید regedit را، کلمات. سپس شما باید انتخاب کنید HKEY کاربر فعلی / دسترسی از راه دور / مشخصات / "ISP خود را". سپس شما به نیاز به تغییر مقدار از زمان آماده به کار قطع اتصال از ۱۴ به صفر است. پس از این مراحل ساده می تواند موضوع قطع اینترنت هر چند ساعت به آدرس. برای نیشگون گرفتن و کشیدن مودم کابلی خاص، پس از آن یک بحث با نماینده فنی شرکت می توانید نتایج به ارمغان بیاورد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما