فراموش زمانی که این تلویزیون قابل حمل کوچک را به بازار معرفی شدند. که یک مدت طولانی پیش بود و به فکر می کنم چگونه شاد ما به تنها قادر به دسترسی چند کانال می شود، اما هی، ما در خانه گیر نیست. ما به همان شیوه احساس زمانی که پخش دی وی دی های قابل حمل بیرون آمد و همچنین. در نهایت، راه به تماشای یک فیلم در هر کجا که شما بروید. با این حال، با این فن آوری در حال افزایش در دسترس است، ما به آنچه که ما می توانید انتخاب کنید تا با یک آنتن یا چه دی وی دی ما را به همراه محدود نمی شود. نه، امروز ما باید این گزینه به تماشای تلویزیون اینترنتی از هر جایی

. فکر می کنم از مکان های مختلف شما را به صورت منظم که دارای Wi-Fi رایگان بروید. کافی شاپ ها، رستوران ها فست فود و حتی برخی از مناطق مرکز شهر شهرستانها ارائه عمومی Wi-Fi رایگان. شما وارد سایت می شوید و قبل از شما آن را می دانم شما گشت و گذار در وب و پاسخ دادن به ایمیل. اگر شما یک کامپیوتر جیبی شاه توت و یا دیگر، شما می توانید به اینترنت از طریق خدمات تلفن همراه خود را به سرعت و به راحتی دسترسی داشته باشید و آن را رفو سریع بیش از حد. آیا می دانید که با Wi-Fi رایگان و حتی یک تلفن است که همچنین به عنوان یک مودم شما از این توانایی به تماشای تلویزیون اینترنتی کجا که شما بروید کار می کند؟

این شگفت انگیز است فکر می کنم که با یک تکه از نرم افزار و اینترنت اتصال بر روی کامپیوتر شما، شما می توانید تلویزیون اینترنتی از فقط در مورد هر نقطه در جهان را تماشا کنید. شما می تواند در مک دونالد و یا در فرودگاه نشسته و شما می توانید اینترنت تلویزیون تماشا در حالی که شما برای پرواز بعدی خود را صبر کنید و یا نیش خوردن. مهم نیست که شما بروید شما قادر به تماشای تلویزیون اینترنتی.

پس چگونه کار می کند تلویزیون اینترنتی؟ ساده است. همه شما نیاز به یک کامپیوتر، اتصال به اینترنت و SoftwarePCPro است. دانلود نرم افزار بر روی کامپیوتر شما و شما می توانید تلویزیون اینترنت در عرض چند دقیقه آغاز خواهد شد. با SoftwarePCPro، شما می توانید تلویزیونی ساعات پر بیننده، اخبار ملی و بین المللی، فیلم موسیقی، کانال های خرید خانه و خیلی بیشتر دسترسی داشته باشید. شما به آنچه که در مجاورت خود را به عنوان به خوبی محدود نمی شود. شما دسترسی به برنامه های تلویزیونی دارند از سراسر جهان، ۷۸ کشور در واقع. هنگامی که شما تماشای تلویزیون اینترنتی، شما باید این گزینه را انتخاب کنید ۶۰۰۰ کانال های مختلف و همه آنها به راحتی به کشور، زبان یا سبک جستجو.

بنابراین، دفعه بعد که شما مورد آخرین فن آوری فکر می کنم، فکر می کنم در مورد چگونه شما می توانید تلویزیون اینترنتی تماشا و ما تا چه حد از آن دست کمی آمده به کامپیوتر خود را تبدیل شدن تلویزیون شخصی خود را در هر کجا برگزار تلویزیون سیاه و سفید شما بروید.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما