کامپیوتر من در حال اجرا کند، چه اقداماتی را به آن را تعمیر؟ شما احتمالا مشکل مشابه با بسیاری از مردم دیگر که از یک کامپیوتر آهسته در حال اجرا رنج می برند. هستند بسیاری از مسائل است که می تواند به یک کامپیوتر در حال اجرا کند منجر شود وجود دارد. شما می توانید مراحل زیر را برای کامپیوتر شما را سریع تر.

تعمیر رجیستری

رجیستری بانک اطلاعاتی از سیستم ویندوز خود را که به طور مستقیم می تواند عملکرد کامپیوتر را تحت تاثیر قرار است. اگر بسیاری از کلید های رجیستری خالی، خالی، فاسد و یا دست رفته وجود دارد، عملکرد کامپیوتر شما خواهد شد به طور چشمگیری کاهش یافته و خطاهای مختلف بوجود می آیند. اگر شما یک اسکن رجیستری کامل، به شما خواهد شد توسط تعدادی از اشتباهات که شناسایی شده است را شوکه کرد. به منظور بهبود عملکرد کامپیوتر شما و جلوگیری از اشتباهات جدی، شما نیاز به تعمیر خطاهای رجیستری به طور مداوم.

حذف فایل های آشغال و ذخیره فضای دیسک

فایل های آشغال خواهد به فضای دیسک کافی و آهسته سرعت دسترسی به داده می شود. فایل های ناخواسته فایل های موقت که توسط سیستم ویندوز، اینترنت اکسپلورر و یا دیگر برنامه ها به منظور دسترسی سریعتر داده ها به فعال کردن رایانهای برای اجرای سریع تر تولید می شوند. اما پس از ویندوز خاموش، برخی از فایل های موقت پاک نمیشوند.

اگر دیسک سیستم خود را با فایل های موقت که دیگر استفاده می شود انباشته، شما را پیدا خواهد کرد که کامپیوتر شروع می شود در حال اجرا روز آهسته به روز. برای اجرا کردن کامپیوتر خود را سریعتر، شما نیاز به حذف تمام فایل های آشغال و صرفه جویی در فضای دیسک با ارزش هر ماه است.

سایر مسائل

و بسیاری از مسائل دیگر منفی که می تواند منجر کامپیوتر اجرا کند، مانند فایل های زائد DLL، اقلام غیر ضروری راه اندازی، حافظه تنبل و غیره وجود دارد. برای رفع این کامپیوتر کند، شما نیاز به رسیدگی به تمام مسائل است.

شما می توانید اینجا کلیک کنید برای استفاده از یک و جوی پیشرفته کامپیوتر بدرد نخور برای کمک به شما تعمیر خطاهای رجیستری، حذف والپیپر و بهینه سازی کامپیوتر خود را در دقیقه. و شما می توانید اینجا کلیک کنید برای پیدا کردن راهنمایی های بیشتر و ترفندها برای رفع کامپیوتر آهسته در حال اجرا به اجرا کردن کامپیوتر خود را سریعتر.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما