محصولات فروش آنلاین، به عنوان شما پیدا کرده ام، یک راه بسیار آسان و سریع برای پول است. شما به معنای واقعی کلمه می تواند هزاران نفر، حتی صدها هزار دلار انجام این کار است. با این حال، به نقطه ای رسیده که در آن محصول می شود بی ثمر-حداقل در آن شکل کنونی وجود دارد. وقتی رخ می دهد که، از آن زمان برای قرار دادن یک چرخش جدید در محصول است. برای بسیاری از محصولات، این بدان معنا نیست تعمیرات اساسی کامل، بلکه باز کردن محصول به یک بازار جدید. این است که با تبدیل کالا دیجیتال را به یک است که فیزیکی انجام می شود.

چرا به روشن کردن یک محصول دیجیتال را به یک محصول فیزیکی

پس چرا دقیقا آن را یک ایده خوب را به یک محصول دیجیتال و تبدیل آن به یک محصول فیزیکی؟ خوب، که یک سوال بسیار خوبی است که بسیاری از بازاریابان اینترنتی شک و تردید بپرسم. در واقع، طیف استدلال پشت تبدیل یک کالا به یک محصول فیزیکی است که به گسترش افق. شما باید متوجه باشید که برخی از مشتریان دوست ندارند خرید یک نسخه دیجیتال از یک محصول، اما قطعا خرید یک جسمی، خود را با کیفیت خوب ارائه شده است. این بهترین دلیل برای از طریق رفتن را با یک تبدیل از دیجیتال به فیزیکی است، و آن را به یک دلیل بسیار خوبی است،

این کتاب: امکانات فراتر دیجیتال

کتاب های الکترونیکی است یک محصول است که اغلب به یک محصول فیزیکی تبدیل شده است. پس از همه، کتاب چیزی بیش از یک کتاب دیجیتالی است، پس از آن را حس می کند آن را تبدیل به یک کتاب واقعی، یک محصول فیزیکی. این نوع محصول ساده ترین راه برای تبدیل است که تا بحال.

تغییر یک کتاب را به یک محصول فیزیکی به آسانی به عنوان چاپ کردن صفحات و قرار دادن آن همه با هم. البته، اگر شما می خواهید کتاب به نظر می رسد حرفه ای و مانند یک کتاب به طور منظم، شما باید به برخی از همان ابزار ناشران. بنابراین، شما ممکن است نیاز به استخدام یک کسب و کار را به انجام کار برای شما. این یک سرمایه گذاری است، اما آن را خاموش می پردازد چرا که بسیاری از مردم می خواهند کرد که برای خرید کتاب اگر آن را یک کتاب فیزیکی واقعی است.

امکان دیگر برای تبدیل کتاب به یک محصول فیزیکی است شاید نسخه های ویدئویی از ایجاد کتاب. شما می توانید ویدیو خود را با استفاده از یک دوربین فیلمبرداری دیجیتال ارزان ضبط و سپس شما می توانید آن را به یک دی وی دی رایت کنید. سپس شما می توانید یک دی وی دی برچسب ارزان به برچسب دیسک استفاده کنید و سپس فروش آن. برخی از افراد آموزان بصری هستند، به طوری که آنها بسیار علاقه مند در نسخه دی وی دی خواهید بود.

رفتن با این قطار همان اندیشه، شما همچنین می توانید کتاب های صوتی ایجاد کنید. یک بار دیگر، که لازم است برخی از تجهیزات ارزان ضبط و یک کمی از زمان، و همچنین به عنوان یک سی دی رایتر و CD برچسب است. کتاب های صوتی یک فروشنده بسیار گرم به دلیل این واقعیت است که بسیاری از مردم را مجبور به نشستن و خواندن، اما وقت در طول صبح خود را رفت و آمد به گوش دادن به نسخه CD از یک کتاب است.

نرم افزار: دی وی دی و سی دی

محصول دیجیتال معمولا به فروش می رسد دیگر این است که از نرم افزار. از آنجا که اینترنت را آسان می کند برای دانلود نرم افزار، بسیاری از بازاریابان اینترنتی از این به عنوان یک راه خوب برای توزیع محصولات خود را به مشتریان فکر می کنم. با این حال، برخی افراد پارانوئید در مورد از دست دادن یک برنامه به علت ویروس یا نرم افزارهای جاسوسی هستند، و به طوری که آنها ترجیح می دهم به یک بازگشت به بالا. این بازگشت به بالا می آید در قالب دی وی دی و سی دی.

عطف نرم افزار را به یک محصول فیزیکی است حتی ساده تر از انجام آن با یک کتاب. همه شما نیاز به یک سی دی یا دی وی دی رایتر و یک برچسب، و همچنین برخی از موارد است. شما همچنین ممکن است در نظر آینده با یک طراحی جعبه و بسته بندی محصول می باشد. برای این کار، شما ممکن است بخواهید به استخدام کسب و کار دیگری برای انجام آن برای شما. هر آنچه که شما تا پایان انجام، اگر شما می خواهید این محصول فیزیکی برای فروش، شما باید مطمئن شوید که آن را به عنوان حرفه ای به عنوان امکان پذیر است. اگر از آن است، مردم می خواهد به آن را خرید.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما