اگر شما فقط در ایکس باکس محبوب خود را ۳۶۰ تبدیل به کشف آن است که ظاهرا از یک خطا E68 رنج می برند، پس از آن خواندن در برای پیدا کردن آنچه که به معنی و شما می توانید در مورد آن

است.

این خطا معمولا توسط چیزی اشتباه با هارد دیسک شما ایجاد می شود. یک راه خوب برای پیدا کردن اگر این مشکل این است که این است که کنسول را خاموش، را به هارد دیسک و سپس ببینید که آیا ایکس باکس خود را اجرا می کند. پاک کردن حافظه پنهان دیسک سخت نیز می تواند مشکل را حل کند. به منظور انجام این کار شما باید به فشار دکمه های مختلف، اما نگران نباشید که بازی های ذخیره شده خود را حذف خواهد شد. این هیچ به روز رسانی شما را ساخته اند زمانی که شما یک دیسک را در حذف و کنسول به شما گفت که تا به حال به روز رسانی است. با این حال، این به طور خودکار زمانی که شما بازی که بازی اتفاق می افتد.

بنابراین، به تیغه سیستم و حافظه را انتخاب کنید است. سپس Y بر روی "HD" نماد، پس از آن X، X، سپر سمت چپ، سپر راست را فشار دهید، X، X

در این مرحله یک تیغه در سمت راست ظاهر می شود و از شما خواهد خواست برای تایید است که شما نمی خواهید به پاک کردن حافظه پنهان. تأیید را انتخاب کنید.

بعد از این شما باید از ایکس باکس راه اندازی مجدد و ببینید که آیا مشکل طبقه بندی شده اند. اگر نه، کنسول نیاز به ثابت شود. شما هم می توانید آن را به تگزاس ارسال و مایکروسافت کار بر روی آن را برای چند هفته و یا شما می توانید آن را خودتان تعمیر. تعدادی از ایکس باکس ۳۶۰ راهنماهای تعمیر در خارج وجود دارد وجود دارد. تا زمانی که شما یک با تضمین و فیلم ها که شما را از طریق فرایند شما باید خوب باشد کامل دریافت کنید.

آیا XBOX360 شما نیاز به تعمیر، اما شما نمی دانید که در آن به نوبه؟ این محاکمه و مورد اعتماد نظر سایت شما را با بهترین ایکس باکس ۳۶۰ راهنمای تعمیرات در مورد نحوه تعمیر ایکس باکس ۳۶۰ امروز آنلاین به طوری که شما می توانید انتخاب آگاهانه را فراهم می کند.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما