پرداخت به نوع داده های آنلاین! این یک فرصت مناسب برای اقامت در مادران خانه، دانش آموزان و یا هر کسی است که در نیاز به برخی از پول اضافی است. موجود در سراسر جهان.

کسب درآمد از ورود داده ها از راحتی از خانه شما! دنبال گام ساده سیستم گام. هیچ تجربه ای نیاز.

هر یک از این تبلیغات نگاه آشنا؟ آنها باید، شما می توانید آنها را پیدا کنید مست در سراسر اینترنت و در تبلیغات روزنامه ترین است. ورود اطلاعات مشاغل در حال حاضر شدن خشم. به نظر می رسد هر کس می خواهد به آنها انجام دهد. در واقع، من یک بررسی را انجام داد تا ببینید که چگونه بسیاری از اوقات افراد در عبارت، 'ورود اطلاعات (با کلید واژه سلکتور اورتور است) تایپ و که در ماه گذشته پیدا شده بود ۳۸۴۹۰ جستجو برای ورود اطلاعات وجود دارد. و که شمارش نه همه جستجو در Google، MSN یا هر یک از صدها نفر از دیگر موتورهای جستجو در اینترنت! این نیز عبارات دیگر افراد می تواند در تایپ، مانند شمارش نیست؛ ، مشاغل ورود اطلاعات، '' پول با ورود اطلاعات، '' ورود اطلاعات آنلاین یا بسیاری از عبارات دیگر در ارتباط با ورود داده.

چرا بسیاری از افراد علاقه مند به ورود اطلاعات مشاغل هستند؟ خوب در مورد آن فکر می کنم. شما دریافت می کنید به کار از خانه (در لباس خواب خود را اگر شما می خواهید)، گذراندن وقت بیشتر با خانواده خود، لازم نیست که در مورد ترک خانه خود و گرفتن در ترافیک گیر کرده نگران، و شما لازم نیست که از آن متنفر هر بار زنگ خاموش می رود هر روز صبح. منظورم این است که، چگونه غیر قابل مقاومت است که؟

من تصمیم به انجام یک پژوهش بر روی این به اصطلاح «ورود اطلاعات مشاغل. چه پیدا کنم؟ خب، من به شما بگویم این است؛ بسیاری از شرکت های من تحقیق مشترک زیادی داشته است. حالا اجازه دهید من شروع کردن با گفتن این که من تحقیق برخی از برنامه های ورود اطلاعات بیشتر محبوب است. چیزی که من پیدا شد بسیاری از این برنامه تبلیغات بسیار گمراه کننده و وب سایت با وعده ظالمانه بود. خدمات به مشتریان نیز بسیار ضعیف و در برخی موارد وجود نداشت. من ایمیل فرستاده برخی از آنها به یک سوال ساده بپرسید و من هرگز پاسخ بود.

برخی از برنامه ورود اطلاعات من تحقیق از بازار Clickbank را بودند. همه از این که من پیدا واقع کتاب های الکترونیکی که به شما بگویم، و یا حتی به شما نشان دهد چگونه می توانید پول با استفاده از AdWords گوگل به فروش محصول خود و یا دیگر محصولات Clickbank را داشتند. (است که نه با ورود داده. است که در واقع بازاریابی.) پس در حقیقت، هنگامی که شما پیوستن و پرداخت هزینه ثبت نام برای این برنامه ورود اطلاعات، شما را به مواد آموزشی که به شما آموزش چگونه به نوع بیشتر "تبلیغات ورود اطلاعات دریافت و متقاعد کردن مردم دیگر را به انجام همین کار است. کاری که قادر به شما بگویم این است که شما باید به برای تبلیغات شما محل پرداخت و شما فقط پول را اگر شما را به یک فروش. وقتی که من به این کشف من عصبانی بود چون نه تنها این برنامه های گمراه کننده هستند، به عنوان شما در واقع پول برای ورود اطلاعات خود را ندارد، شما تنها پول اگر شما فروش محصول، این برنامه ها نیز تقلب هستند و شامل اطلاعات نادرست است. است که کلاهبرداری کلمه در سراسر آن نوشته شده است. در واقع، پس از تحقیقات بیشتر، من کشف کرد که Clickbank را در واقع به حال این به اصطلاح برنامه ورود اطلاعات از بازار خود را حذف. چرا؟ خوب، حتی اگر این محصولات بسیار محبوب بودند و به راحتی به فروش می رسد، آنها نیز نرخ بازده بسیار بالا، که اخم Clickbank را بر دارند. که سمت راست وجود دارد باید چیزی به شما بگویم.

بنابراین کلاهبرداری ورود اطلاعات مشاغل هستند؟ به نظر من من فکر نمی کنم که ورودی داده برنامههای خود کلاهبرداری هستند. از آن راه آنها ارائه شده و محصول خود را به عموم مردم است که گمراه کننده است فروش است. همانطور که قبلا ذکر شد، این چیزی بیش از سهامداران بازاریابی است که ورود اطلاعات است.

بنابراین چگونه می توان در مورد پیدا کردن مشروع ورود اطلاعات مشاغل رفت؟ مهم این است که برای پیدا کردن یک کار ورود اطلاعات مستقل صادق و قابل اعتماد. این است که نیاز به زمان در بخشی خود را. شما در حال رفتن به مجبور به انجام تکالیف خود و در تلاش مورد نیاز برای پیدا کردن این شغل مشروع قرار داده است. نگران نباشید. من تعداد کمی از بهترین مکان ها برای نگاه ذکر شده است.

شما می توانید موتورهای جستجو برای کمک به شما در پیدا کردن شرکت های معتبر استفاده کنید. بسیاری از سایت های بررسی خارج وجود دارد که به شما یک بررسی بی طرفانه از برنامه ورود اطلاعات وجود دارد. لطفا به این نوع از همه چیز جستجو به باور شما از این سایت بررسی و خواندن نیست. باور کنید یا نه، هستند بسیاری از سایت های بررسی که هنوز ترویج برنامه های ورود اطلاعات از Clickbank را، که همانطور که قبلا ذکر کلاهبرداری عمدتا وجود دارد.

یکی دیگر از محل عالی برای برای مشاغل ورود اطلاعات نگاه انجمن تخصصی است. بسیاری از مدیران سایت ها به طور مداوم به دنبال صرفه جویی در وقت با استخدام افراد دیگر جهت انجام کار دستی به طوری که آنها می توانید بر روی تبلیغات تمرکز بیشتر و به روز رسانی وب سایت خود را. بعضی از انجمن ها حتی به شما اجازه تبلیغ خدمات خود را، اما برخی نیز به شما اتهام هزینه برای این، به طوری که یک بار دیگر، انجام تحقیقات خود را.

جایی عالی من به تازگی کشف برای ورود اطلاعات مشاغل نگاه www.Craigslist است. سازمان. فهرست کریگ بزرگترین وب سایت آنلاین طبقه بندی شده بر روی اینترنت است. من فکر می کنم آن را تنها چیزهایی برای خرید یا فروش ذکر شده است، اما در طول تحقیقات من، من کشف آنها نیز یک بخش به نام "مباحث" که شامل یک بخش در "نوشتن" که در آن مردم همیشه برای کسی که به انجام کار ورود اطلاعات به دنبال داشته باشد.

هستند بسیاری از سایت های کار دیگر مانند Monster.com، یاهو و حتی HotJobs که در آن شما می توانید مشاغل ورود اطلاعات در منطقه خود را پیدا کنید. به یاد داشته باشید زمان خود و انجام یک جستجوی کامل چرا که شما نیاز، تا مطمئن شویم که شما در حال ثبت نام با یک برنامه قابل اعتماد به طوری که شما می کنید فریب خوردن است.

بهترین راه برای مطمئن شوید که شما با خرید و فروش شرکت قابل اعتماد است برای رفتن به www.BBB.org و چک کردن شرکت شما علاقه مند هستند. این BBB نمرات شرکت با استفاده از سیستم امتیاز خود و اطلاعات رسمی و ستایش مشتری و شکایت در مورد بسیاری از کسب و کار. این بهترین مکان اطلاعات بی طرفانه و دقیق برای پیدا است.

بنابراین در نتیجه، ورود اطلاعات مشاغل می تواند یک پول واقعی ساخت فرصت. فقط به یاد داشته باشید، با هر صنعت، هستند کلاهبرداران در خارج وجود دارد که می دانند چه می خواهید به شنیدن و آماده به غلغلک دادن گوش خود را با تبلیغات خود وعده ثروتمند شدن سریع وجود دارد. هنوز برای آنها نمی افتد. آیا برای مشق شب خود را و شما خوب خواهد شد.

امیدوارم که این مقاله ثابت کرده است که برای شما مفید باشد.

برای موفقیت شما،
آنا آلن

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما