آیا شما برای یک ایده عالی برای نعمت حزب برای جشن بعدی شما به دنبال؟ چگونه در مورد پوشش شکلات با لفافه سفارشی برای مناسبت خود را؟ شما حتی می توانید آنها را خودتان. آنها ارزان، آسان و درخواست تجدید نظر به تمام گروه های سنی است. علاوه بر این، همه را دوست دارد آب نبات. در اینجا چند روش ساده برای ایجاد این رفتار جشن است.

بسته بندی کاغذ

شما لازم نیست که به حیله گر، اگر شما می خواهید برای ایجاد این خودتان. یک راه آسان را به فراغ آب نبات است که به سادگی پوشش میله با بسته بندی هدیه. این مواد بزرگ است، زیرا به اندازه کافی نازک به قالب در اطراف شکلات خود را. به علاوه، آن در چاپ جشن های موجود، مانند بالن برای تولد و یا قلب برای عروسی.

با استفاده از رول و ورق کاغذ تاشده از، برای جلوگیری از چین که در آن شما نمی خواهید آنها را. کاغذ با کیفیت را انتخاب نمایید. فروشگاه دلار کاری ادامه داده اند ممکن است ارزان است، اما به راحتی می توانید پاره شود. بهتر است به انتخاب چیزی کمی قوی تر، حتی اگر به قیمت بیشتر است.

بعدی، اندازه گیری و برش آب نبات لفافه نوار خود را از کاغذ. اگر شما در حال پوشش به طور منظم ۱٫۵۵ اونس میله هرشی، برای مثال، شما نیاز به برش قطعات که ۵٫۲۵ اینچ ۵٫۵ اینچ می باشد. سپس تمام که از چپ به کار است که به جای صورت شکلات پایین در بالای سمت چاپ نشدهاند از بسته بندی کردن هدیه و جلو و هر دو طرف کاغذ به مرکز درمان. استفاده از نوار دو چوب یا چوب چسب برای برگزاری در محل.

اگر شما می خواهید به فرد این را حتی بیشتر، شما می توانید بر روی کاغذ چاپ یک پیام است. استفاده از فونت های فانتزی در رنگ های مکمل. برش متن خود را با به طور منظم، گوش ماهی یا دیگر قیچی لبه تزئینی. سپس چوب چسب به پایبندی به بالای میله تکمیل شده خود را استفاده کنید. یا، شما می توانید راه اندازی شخصی خود را در نرم افزار برچسب خود را بر روی کامپیوتر خود و چاپ آن در پوست جوهر افشان و چوب برچسب. همچنین، بررسی بخش دفتر خاطرات از فروشگاه صنایع دستی محلی خود را برای چسب برچسب حمایت و شاهد یادداشتهای روزانه که شما می توانید در ارسال و متصل به رفتار خود را.

چیزهای رایگان آنلاین

اگر می خواهید چیزی است که به نظر می رسد کمی جلا تر، شما می توانید وب سایت که ارائه لفافه آب نبات قابل چاپ رایگان و یا قالب پیدا سعی کنید به دنبال این موتور جستجو مورد علاقه خود را. شما تعجب که چگونه بسیاری از مردم خوب در حال دادن این دور خواهید بود. آنها در دسترس در اندازه های به جا رفتار شکلات متفاوت است. شما ممکن است به شکار کمی برای پیدا کردن چیزی نزدیک به آنچه که شما می خواهید، اما بسیاری از کار در حال حاضر برای شما انجام شده است.

شما دو نوع مباحث را پیدا اول، طرح های قابل چاپ وجود دارد. با این، همه شما باید انجام دهید این است به طور مستقیم آنها را چاپ از مرورگر وب خود را. سپس قطع کردن، بسته بندی و چسب. نوع دیگر قالب هایی که شما دانلود می باشد. این به طور کلی برای برنامه های خاص، مانند مایکروسافت ورد راه اندازی. پس از شما آن را ذخیره کنید به کامپیوتر شما، شما این الگو را در برنامه متناظر را باز کنید. بعد از آن شما می توانید آن را ویرایش کنید، اگر شما می خواهید.

برخی از راهنمایی اضافی

اگر شما خواهد شد بسیاری از این نعمت حزب، شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن سرمایه گذاری در یک صاف کننده کاغذ ارزان است. آن را به همه که برش سریع تر و کاهش خود را مستقیما خواهد بود.

چیز دیگری که به خاطر داشته باشید این است که بسیاری از میله های آب نبات تجاری محبوب در حال حاضر با لفافه های پلاستیکی که در لبه مش crimped بسته بندی. آنها دیگر از فویل پوشش زیر. بنابراین، اگر شما می خواهم نگاه از نوار شکلات های قدیمی با فویل اوج از لبه، شما می توانید هنوز هم آن را به دست آورد. نخست، نوار پایین لبه در حقیقت چگونگی، به طوری که آنها از طریق بهم زدن نیست. و پوشش همه چیز با هم آلومینیوم نازک و یا فویل شیرینی سازی (یافت آنلاین). سپس لفاف بسته بندی شخصی خود را در اطراف آن قرار دهید.

همچنین، شما ممکن است بخواهید برای آزمایش کنید تا ببینید چه کار خواهد کرد بهترین برای برگزاری لفافه خود را با هم. چوب
چسب به نظر نمی رسد برای برگزاری و همچنین نوار دو چوب. نقطه چسب و نوار حتی بهتر است. شما می توانید این را در فروشگاه صنایع دستی محلی را پیدا

ساده ترین روش

اگر شما هم، تمایل یا توانایی را به این حزب شکلات خود را به نفع ندارد، شما هنوز هم می تواند در ایجاد آنها نقش داشته باشد. شما در طراحی، پیام ها، فونت ها، رنگ را انتخاب کنید و شاید حتی یک یا دو عکس اضافه کنید، و اجازه دهید حرفه ای انجام کار. از آنجا که این لفافه آب نبات خواهد شد با توجه به مشخصات شخصی شما، آنها منحصر به فرد هستند ایجاد کنید. آنلاین جستجو برای یک شرکت است که طرح های بزرگ و قیمت، و با شما کار خواهد کرد برای سفارشی کردن نعمت خود را. آنها حتی ممکن است شما یک انتخاب در شکلات از مارک های معروف برای کسانی که تازه با یک شکلات ساخته شده است.

این که آیا شما را به این خودتان و یا ایجاد آنها را با یک حرفه ای، لفافه آب نبات سریع، مقرون به صرفه و سرگرم کننده می باشد. بنابراین، دفعه بعد که شما یک موقعیت خاص در افق، در نظر گرفتن این نعمت شکلات شخصی. مهمانان خود را به آنها را دوست دارم!

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما