ایده پروموتر پل Loasby برای ترویج رنگین کمان تولد "هیولا از سنگ" جشنواره در سال ۱۹۸۰٫ هفت باند مشخص شده اند (در میان دیگران کشیش یهودا و عقرب) از درون سنگ و فلزات سنگین سبک، با عنوان های رنگین کمان اولین خط از جشنواره بودند. به "هیولا از سنگ" عصر آغاز شده بود.

Donington پارک مدار مسابقه موتور در قلعه Donington، لستر، دربی برای میزبانی این جشنواره برای ظرفیت خود را به نگه دارید تا به ۱۰۰۰۰۰ نفر و دسترسی آسان آن به لینک اصلی حمل و نقل نزدیک به میدلندز صنعتی انتخاب شد.

در یک روز "هیولا از سنگ" جشنواره به طول انجامید از ۱۹۸۰-۱۹۹۷، با چند وقفه. هر فلز سنگین و گروه هارد راک از نام در Donington پارک انجام، برخی از اجراهای ضبط و به عنوان "زنده در Donington" آلبوم منتشر شد.

بسیاری از آنها را برای اطلاعات بیشتر آمد، آهن و دوشیزه نگه داشتن رکورد بیشترین تیتر حضور در Donington پارک – چهار. AC / DC، آزی آزبورن و متالیکا سه بار با عنوان کرده اند، اما آزی آزبورن نیز ظاهر شد چهار بار، شمارش ظاهر خود را با Black Sabbath در ۲۰۰۵ اما Ozzfest در / فرار از استودیو '۹۵ (متالیکا) می تواند به عنوان بخشی از در نظر گرفته شود هیولا اصلی راک سری / دانلود جشنواره

در سال ۱۹۸۸، این جشنواره دیدم تاریک ترین ساعت آن – دو فن به طور تصادفی به مرگ در دوران 'N' اسلحه عملکرد گل سرخ خرد شد، آنها فوت کرد زمانی که مردم در مقابل ۱۰۷۰۰۰ مخاطبان قوی در گل و لای تضعیف و در طول افزایش ناگهانی به مرحله سقوط به دیدن باند. به عنوان یک نتیجه، این جشنواره ۱۹۸۹ لغو شد

از آنجا که در موسیقی هارد راک بریتانیا در اوایل ۹۰s کاهش یافته است -. گرانج بر گرفت، و با اواخر ۹۰s ظهور پاپ فلزات سنگین و سخت سبک راک بیشتر در تحت فشار قرار دادند پشت، آخرین "هیولا از سنگ" در سال ۱۹۹۶٫ برگزار شد سنت جشنواره در حال وقوع در Donington بیش از زندگی این بحران؛ در سال ۲۰۰۱ "جشنواره راک و بلوز" اولین جشنواره ۲ روزه در Donington بود.

با سنگ سخت نقاهت، ملت زنده جشنواره تحت جدید (و برای آن زمان سرکش) نام زنده "دانلود جشنواره" . این جشنواره در حال حاضر روز درخت طول می کشد و بزرگتر شدن و بهتر هر سال است. ۱۹۸۰ تنها هفت باند، انجام شد امروزه پنج مرحله تا ده گروههای موسیقی انجام شده بر روی آنها در هر روز وجود دارد.

در سال ۲۰۱۱، "دانلود جشنواره" headliners به ​​خواهد بود سیستم آو ا داون و لینکین پارک.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما