گیتار است که احتمالا به خوبی از همه سازندگان گیتار ژاپنی شناخته شده است. این شرکت در ناگویا در سال ۱۹۵۷ به عنوان یک شرکت تابعه از گزارش پایگاه اطلاعرسانی دولت Gakki، وارد کننده آلت موسیقی ژاپنی است که آغاز شده نام تجاری گیتار را به مدل های خود را تاسیس شد، ژاپن است.

گیتار در اصل نسخه از طرح های آمریکا ساخته شده است. مدل های اولیه در محدوده شامل ۲۳۶۴، یک کپی از مشهور گیتار Ampeg دن آرمسترانگ ساخته شده از پلاستیک روشن، ۲۳۴۷، یک کپی گیبسون / لس پاول سایت از ۲۳۵۱، که بسیار شبیه به یک گیبسون لس پاول نگاه کرد، و ۲۳۴۸ ، یک کپی تقریبا دقیق از غیر معکوس گیبسون فایر فاکس شکل. این نسخه بسیار خوبی اجرا به راحتی می تواند به عنوان چیزی واقعی منتقل می شود، و این منجر به گیبسون suing شرکت برای نقض کپی رایت در سال ۱۹۷۷٫ عجیب، طرح دعوی در دادگاه شد در نسخه آشکار گیتار از شکل بدن از گیتار گیبسون کارگردانی نیست، اما در طراحی بستر. مورد در خارج از دادگاه در سال ۱۹۷۸ حل و فصل شد و گیتار طرح خود را معرفی کرد.

برخی از این طرح شد ناوشکن، یک شکل گیبسون اکسپلورر مانند با قطعات جدید اضافه شده به شکل و معرفی بستر اشاره کرد کلاسیک گیتار، این هنرمند، یک شکل سنتی با دو cutaways کوتاه از اندازه برابر و تغییر بستر برای جلوگیری از هر گونه مشکل بیشتر حقوقی، رول موشک، یک کپی از یک گیتار Gibson Flying V، اما با بستر گیتار اشاره کرد و هیچ scratchplate و یخی. این گیتار یک شکل منحصر به فرد و بسیار غیر معمول بود. آن را شبیه یک اکسپلورر گیبسون با سمت چپ برش پایین، یک شکاف عجیب و غریب در پایین و یک اجزا فوق العاده بزرگ بر روی شاخ سمت راست اجازه دسترسی به frets بالاتر است. ناوشکن در ابتدا با دو یا سه وانت humbucking، هنرمند تنها با دو هامباکر و یخی با دو هامباکر یا یک وانت گیتار طراحی شده با سه کویل در دسترس بود. مدل های یخی و هنرمند هنوز در محدوده گیتار را به عنوان سال ۲۰۰۸٫

هستند

در ۱۹۸۰s دیدم بهبود هنوز بیشتر به محدوده گیتار که به وضعیت افزایش خود اضافه کنید. این شرکت یکی از پیشگامان و توان رئیس superstrat، یک سبک امروز محبوب شد هنوز هم. superstrat یک شکل فندر Stratocaster سبک است، اما ساخته شده به توسط گیتاریست فلزات سنگین استفاده می شود. این تنها گیتار که این سبک توسعه یافته نیست. شرکت هایی مانند جکسون و Charvel همچنین با سولیست و طیف ترتیب کمک کرده است. بصری، superstrat استراتوکستر، به طور معمول با scratchplate، دیگر، با اشاره شاخ و cutaways عمیق تر است. به طور معمول گیتار گردن ۲۴-اخم، سیستم لرزش صدا فلوید رز و سه وانت حال (معمولا یک هامباکر در موقعیت گردن، تک سیم پیچ در وسط و هامباکر در پل، هر چند برخی از پوسته های مختلف بود).

گیتار اصلی در محدوده superstrat گیتار را RG است. این گیتار در سال ۱۹۸۵ احتمالا باریکترین هر گیتار تولید معرفی شد و بعد از آن توسط صابر ملحق شد، با بسیاری به همان شکل، اما کمتر شاخ اشاره کرد و یک بدنه بسیار نازک،. در اواخر ۱۹۸۰s گیتار گیتاریست عالی با استعداد استیو وای، که در حال حاضر شامل CV WHITESNAKE، باند انفرادی دیوید لی راث و کار انفرادی خود همکاری کرد. او علاقه سفارشی گیتار Charvel خود را، که به سرقت رفته است از دست داده بود، به طوری که او در حال حاضر نیاز به یک گیتار جدید. او و گیتار تا با طراحی superstrat با ۲۴ پرده، پیکربندی وانت مذکور و یک دستگیره در بدن با وای به عنوان گرفتن میمون شناخته شده است. او و گیتار نیز یک گیتار هفت رشته، جهان طراحی شده است.

دیگر هنرمندان گیتار با (در زمان نوشتن گیلبرت به تازگی طراحی شده یک مدل جدید، یک مرد یخی با بدن معکوس و اجزا اضافی)، جو ساتریانی کار می کرد و مدل امضا برای منتشر شد شامل پل گیلبرت با مدل امضا PGM خود که با امضای JS، هرمان لی و سام Totman، گیتاریست برای افراطی قدرت باند فلزی DragonForce، با مدل های E-ژنرال و STM به ترتیب، و Munky، گیتاریست برای باند فلزی کورن، با امضای اوج خود را.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما