و نینتندو Wii است که باعث کاملا طوفان! این یک سیستم بازی فوق العاده محبوب است که در حال حاضر میلیونها نفر از طرفداران در سراسر جهان اسیر است. این گیم پلی منحصر به فرد و برخی از ویژگی های باور نکردنی. به تازگی، ما شده ایم گرفتن بسیاری از سوالات در مورد چگونه برای کپی کردن بازی های Wii بر روی یک کامپیوتر، به طوری که امروز ما در حال به شما نشان چگونه شما می توانید بازی های Wii سوزاند.

اگر چه دیسک های رشته مهندسی نگاه درست مثل سی دی های موسیقی به طور منظم ، شما می توانید آنها را در همان راه شما می توانید یک دیسک موسیقی رایت کپی کنید. می نگهبانان کپی رایت در هر بازی Wii که جلوگیری از کامپیوتر شما از بودن قادر به "خواندن" دیسک و پس از آن تولید یک کپی وجود دارد.

نرم افزار رایت مانند نرم افزار Roxio نرم افزار Nero و نمی تواند موفقیت کپی رشته مهندسی نرم افزار به دلیل راه کنسول Wii دیسک ها کد گذاری شده. آنها عالی برای ساخت سی دی های موسیقی هستند، اما آنها بی فایده برای کسی که مایل به کپی کردن بازی های ویدئویی می باشد.

به عنوان است که معمولا مورد، زمانی که یک مشکل وجود دارد، کسی که در نهایت می آیند تا با یک راه حل! اکنون برنامه های کامپیوتری که به طور موثر می تواند کپی بازی های Wii وجود دارد.

با استفاده از یک برنامه بازی کپی تخصصی شما می توانید یک بازی Wii هر زمان که شما می خواهید سوزاند. هنگامی که شما این نوع نرم افزار را نصب کامپیوتر را درک دیسک بازی و قادر به ایجاد کپی از آن است.

بسته به نرم افزار کپی از خرید، شما می توانید اغلب به کپی دیسک های بیش از یک استفاده از نرم افزار همان سیستم بازی از جمله ایکس باکس، PS3 و بازی های کامپیوتر.

هنگامی که برنامه مناسب برای شما را قادر به شکستن رمزنگاری شما نصب شده است، شما نیاز به کپی کردن اطلاعات از بازی خود را به عنوان یک تصویر دیسک. این برنامه این کار را برای شما انجام – شما فقط باید ماوس را کلیک کنید

پس از آن، هنگامی که شما این دیسک تصویر بر روی هارد دیسک شما، بقیه بسیار آسان است.. همه این است که چپ به کار است یک سی دی خالی را در درایو قرار داده و سپس این برنامه برای سوزاندن تصویر کپی شده بر روی سی دی است. این برنامه ها فوق العاده با استفاده از دوستانه و یک ابزار بزرگ داشته باشند.

، چندین شرکت را توسعه داده اند برنامه کپی دیسک جدید که در حال حاضر به عموم مردم است که آن را آسان برای کپی بازی های Wii در دسترس ساخته شده است. ساخت کپی از بازی های Wii مورد علاقه خود را بسیار آسان است، و شما می توانید هر بازی که می خواهید کپی کنید. داشتن یک کپی پشتیبان از بازی های Wii مورد علاقه خود را تضمین خواهد کرد که شما لازم نیست که برای دیسک همان پرداخت دو برابر!

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما