نحوه موسیقی می تواند کمک به راستی بیش فعالی در کودکان؟

چه ما به آمد که ما شروع اخراج کودکان جوانان ۴yr از کودکان؟ آیا دنیا دچار جنون شده است؟ "چه بعدی، که ما را اخراج نوزادان بد رفتار بلافاصله پس از تولد برای گریه؟

با توجه به [neurologist Dr. Fred] Baughman، ۵۰۰،۰۰۰ جوانان [in the USA] ADHD در سال ۱۹۸۵ تشخیص داده شد و بین ۵ تا ۷ میلیون این روز بود.

افزایش قابل توجهی در استرالیا، که در آن کار می کرد که حداقل پنجاه هزار جوانان در حال حاضر در داروهای تجویز شده برای ADHD گزارش شده است.

برخی از متخصصان متقاعد شده است که موسیقی این قدرت را دارد سهولت و استراحت یک بچه با بیش فعالی یا ADHD، و می تواند کمک به یک کودک رفتار خود را کنترل می کنند.

این فقط یک حدس و گمان یا حقیقت است؟

بسیاری از تست های سراسر جهان در آرامش و موسیقی کلاسیک انجام شده بر روی کالج ها و مدارس نشان داد که چنین موسیقی کودکان و دانش آموزان را تحت تاثیر قرار، کمک به آنها بهبود توانایی خود را به مطالعه موثر تر است.

علاوه بر تاثیر آن بر یادگیری، موسیقی در علاوه بر این مشخص شده است که یک اثر عمیقا آرامش بخش در بچه ها با بیش فعالی یا ADHD. بزرگسالان به طور کلی استفاده از چنین موسیقی برای مدیتیشن و یا درمان های جایگزین و ورزش هایی از قبیل یوگا. این اثر از آرام و آرامش بخش نیز می تواند برای جوانان که پیدا کردن آن دشوار به حکومت رفتار آنها ایجاد می شود.

او نمیتواند بر روی یک کار تمرکز و این منجر به رفتار مضطرب و بد است.

هنگام پخش موسیقی در پس زمینه سر و صدا که منحرف کودک می تواند با موسیقی پوشانده شده است.

همراه با حرفه ای ها و تحقیقات که تاثیر موسیقی بر روی رفتار کودک را بررسی، بسیاری از دوچرخه سواران بچه ترفند، مردمی، معلمان، و دیگر متخصصان در حال شروع به دیدن مزایای استفاده از کمک به کودکان استراحت، و در رفتار خود آرام تر تبدیل از طریق معرفی جلسات موسیقی را به روال روزمره.

موسسه کشور برای بهداشت و تعالی بالینی (NICE) اعلام کرد که «این دارو ریتالین، است که به بسیاری از جوانان مبتلا به اختلال نقص توجه بیش فعالی (ADHD) تجویز می شوند برای کمک به آرام کودکان، باید اجتناب شود است جستجو برای راه های جایگزین برای کمک به جوانان مبتلا به ADHD به جای تجویز دارو محبوب.

تاکتیک های ساده برای کمک به کودک بیش فعال به استراحت:

خوب محیط آرامش بخش و راحت

تنظیم زمانی که بچه می تواند چند دقیقه برای باز کردن خاموش کردن تلویزیون، رادیو، کامپیوتر قرار داده و در موسیقی آرامش
وقتی که بچه می شود را امتحان کنید اذیت و پریشان به او راه را نشان می دهد به طور موثر نفس (در طریق بینی، خارج از طریق دهان)

لمسی به نقص توجه بسیار مهم است کودکان اختلال بیش فعالی. ماساژ آرامش بخش ممکن است گاهی اوقات اجتناب ناپذیر

میچ مور

موسیقی خوب گزارش برای کمک به آرام کردن کودکان با بیش فعالی و اختلال ADHD سکوت صلح توسط جان لوین در دسترس بر روی وب .thealphamusicofjohnlevine.com

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما