اپل خود ذخیره سازی برنامه ساده ترین و امن ترین راه برای اجاره یک واحد جدید از یکی از مکان های ما است. شما همچنین می توانید در دسترس بودن قیمت گذاری و واحد را در زمان واقعی را ببینید! اجاره یک واحد جدید و پرداخت صورتحساب ماهانه خود را فقط چند از وظایف برنامه خود را به راحتی انجام خواهد شد، از گوشی های هوشمند خود را. اجازه دهید ما به شما کمک کند زندگی را ساده تر با استفاده از نرم افزار قدرتمند ما به طور خاص برای اپل طراحی شده است. مشتریان جدید می تواند یک واحد از آغاز اجاره به پایان برساند با برنامه ما فقط در دو تا سه دقیقه. ساده است! مشتریان فعلی استفاده از شماره واحد خود و کد دسترسی به رمز عبور / دروازه خود وارد شوید. اگر کد دسترسی به رمز عبور / دروازه خود را ناشناخته است، لطفا با دفتر ما تماس در ساعات کسب و کار و مدیر ما خوشحالیم که به شما است که اطلاعات را خواهد بود.

ویژگی های کلیدی:
· مشتریان جدید می تواند یک واحد اجاره و حرکت در عرض چند دقیقه. کد دسترسی به دروازه خواهد شد بر روی صفحه نمایش در پایان از اجاره ارائه شده است.

· احراز هویت اثر انگشت بعد از وارد اولیه خود را برای ورود در دسترس است. · پرداخت صورتحساب ماهانه با ۲ کلیک. هنگامی که یک مشتری در برای اولین بار وارد کرده است، آنها می توانند با اثر انگشت ورود و دسترسی به اطلاعات خود را ضربه محکم و ناگهانی. · به راحتی عقد قرارداد امضا کرده و آن را فورا به مشتری ارسال خواهد شد. · مشتریان فعلی می تواند یک واحد اجاره و حرکت در حتی سریع تر به دلیل اطلاعات مشتری است در حال حاضر خودکار جمعیت. این اجازه می دهد تا مشتری به پذیرش و ادامه بدون دوباره تایپ کردن اطلاعات شخصی خود را. · به راحتی ببینید که چه تعادل برجسته است در هر زمان. · نمایش تب اجازه می دهد تا مشتری به راحتی به روز رسانی اطلاعات شخصی، آدرس، تلفن، ایمیل، و غیره · بسیاری از ویژگی های بیشتر در دسترس است!

By SpiderDoor

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما