برای بازی بر روی بروید، آیفون است که شاید بهترین پلت فرم بازی در دسترس نیست. جمع و جور است، شیک و دارای گرافیک بسیار بهتر از اکثر سیستم های دستی. این است که بسیاری از بازی های خوب شما می توانید خرید در نظر بگیریم، و کاملا چند خوب بازی عمل گرا. iMafia، مافیا زنده، iMob آنلاین، رئیس مافیا، و آخرین اما نه کم، مافیا: احترام و مقابله به مثل. این بازی مناسب برای هر بازی با توجه به در مافیا می باشد.

یکی ممکن است می خواهم به خرید همه از این بازی در یک بار، و همه آنها جوانب مثبت و منفی خود را. آنها همه بازی های خوب، با این حال، و بازی های مختلف افراد مختلف با توجه به.

iMafia یک بازی است که شما را در اماکن نقش یک شخصیت، که البته در مافیا است. شما می توانید در نقش یک خروس جنگی، غول و یا معتاد به کارش را بازی کند. این شخصیت ها نقاط قوت و ضعف در خور نام خود را. خروس جنگی خوب در مبارزه است، مغول خوب در بدست آوردن پول است و معتاد به کارش انرژی به سرعت دوباره. این بازی بسیار شبیه به یک RPG است.

اگر شما به دنبال برای یک تجربه MMORPG، اما با مافیا، نگاه دیگری به جز مافیا زنده. این بازی شما را در اماکن عالم اموات جنایی از شهر به عنوان شما را با بازیکنان دیگر تعامل و تلاش برای تبدیل شدن به دان از خانواده خود را.

مانند مافیا زنده، iMob آنلاین یک بازی چند نفره انبوه که آن هم کاملا لذت بخش است. بر خلاف سابق، با این حال، آن را تا بسیاری از مسائل با ثبات و آفت با سقوط سرور مکرر است. اگر شما به دنبال یک بازی مافیای آنلاین، بهتر است به جای دیگر نگاه.

رئیس مافیا در یک ژانر کاملا متفاوت است، با این حال. این شبیه بازی حزب به نام مافیا. آن را می گیرد در یک روستا که در آن شهروندان باید برای پیدا کردن که مافیا و مافیا، به کشتن شهروندان است. این بازی سرگرم کننده است اگر شما نیاز به یک استراحت از بازی های عظیم تر آنلاین، اما نمی خواهید به خودتان را محدود به یک بازی تکنفره. از آن خواهد شد یک تجربه دلتنگ برای هر کسی که بازی نسخه آفلاین این بازی با دوستان

مافیا: احترام و مقابله به مثل یک بازی که در آن شما شروع کردن به عنوان یک قاتل ساده و برای پیشبرد تا از نردبان است. این ارائه می دهد ترکیب هیجان انگیز از MMORPG و استراتژی، شما به عنوان رشد به فرمان اراذل و اوباش مافیایی است. ثبات سرور به یک مسئله است، بنابراین برای سقوط گاه به گاه آماده شده است. شما می توانید آن را رایگان دانلود کنید، بنابراین همه از ویژگی های منفی آن باید در پرتو این واقعیت است که آن را در واقع هر چیزی هزینه نیست در نظر گرفته شود.

بازی مافیا به تازگی منتشر شده در ژانرهای مختلف اکسل، با هیچ بازی بیرون می آید به عنوان برنده بی چون و چرای. نقاط خوب به هر بازی وجود دارد، اما از نظر بازی کردن، مافیا زنده ارائه می دهد در بیشتر انواع، به عنوان شما می توانید با بسیاری از بازیکنان دیگر تعامل و جذب آنها را به خانواده خود را. اگر شما می خواهید به تمرکز بر روی یکی از شخصیت ها، شما ممکن است در نظر خرید iMafia. در نظر بگیرید این بازی رایگان، TOO.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما