همه بازی های کریسمس به برای کودکان، و یا باید جدی است. خوب بخشنده، بزرگسالان می خواهم به اجازه موهای خود را پایین و یک، زمان احمقانه خوب بیش از حد. در اینجا چند بازی به شما آغاز شده است.

اگر این یک گروه است که ترس از به دنبال احمقانه است، در اینجا فقط بازی. فراهم می کند که یک جفت از جوراب شلواری برای هر تیم و در مجموع از ۸ بالن. هنگامی که بازی شروع می شود، این تیم باید منفجر کردن بالن شروع و بالن باد باید به پاها از جوراب شلواری قرار داده می شود. برای اینکه این بازی منصفانه، تیم باید از تعداد مساوی و جوراب شلواری اندازه ریزه اندام می شود.

این بازی به پایان می رسد زمانی که به کسی می شود تمام بالن های خود را به پاها از جوراب شلواری، "می پوشد" شاخ و آواز می خواند اولین آیه «صدای جرنگ جرنگ زنگ". مطمئن باشید که به همه به پایان بازی، با این حال، شما می توانید یک عکس بزرگ از هر کس که در شاخ جوراب شلواری خود را دریافت کنید.

برای یک بازی سرگرم کننده رله از نوع، چگونه در مورد ساخت یک ریش سانتا؟ یک کاسه بزرگ از توپ های پنبه و یک ظرف وازلین. قرار دادن برخی از وازلین در چانه هر یک از اعضای هر تیم (ایده آل، ۲ تیم از حدود ۵ نفر هر). اولین بازیکن در خط به کاسه توپ های پنبه اجرا و میله چانه خود را در تلاش برای بدست آوردن بسیاری از به چوب به وازلین که ممکن است. آنها را به پشت خط خود را اجرا کنید، به طوری که بازیکن بعدی می تواند به نوبه دارند.

وقتی که همه در یک تیم است ریش، که تیم برنده است. همانطور که با بازی های دیگر، لازم است تا تعداد زیادی عکس از هر کس گذاشتن ریش سانتا است. همچنین مقدار زیادی از حوله و آب برای دریافت وازلین کردن است.

این بازی بعدی بزرگ برای یک گروه کوچکتر از افرادی که به یک بازی آرام تر باز می باشد. این مورد بسته بندی کیسه سانتا. شما با گفتن، شروع به "من بسته بندی شده کیسه سانتا و در آن من قرار لباس خواب." فرد بعدی با ادامه می دهد، "من کیسه و سانتا بسته بندی شده در آن من قرار لباس خواب، و دستمال توالت." هر فرد ادامه می دهد، هر بار با اضافه کردن یک آیتم جدید، بلکه لیست آیتم هایی که قبل از اضافه شد. شما از بازی زمانی که شما یک آیتم از دست ندهید. کسی می تواند خارج از این بازی نشسته نگهداری یک لیست از تمام موارد بنابراین اگر بازی می رود برای یک بیت، شما می دانید اگر کسی یک آیتم نتواند.

اگر شما با داشتن یک حزب کریسمس برای بزرگسالان، چرا ارائه نمی تا یک بازی سرگرم کننده است که مطمئن شوید به آنها یادآوری از مورد علاقه دوران کودکی؟ درست شکار لاشخور کریسمس. شما خواهید مردم را به ایجاد تیم (حدود ۴ نفر در هر تیم کافی است، اما شما ممکن است بخواهید که تیم بزرگتر و یا کوچکتر بسته به اندازه از حزب خود). یک لیست از موارد آنها نیاز به بازگشت با.

اگر شما انتخاب می کنید به نگه داشتن محلی جستجو، یا در خانه خود و یا در محله، شامل اقلام مانند یک رشته مینیاتوری نور، یک قطعه از مقدس، یک ترک کردن بنت قنسول بوته، و مانند آن. اگر شما انتخاب می کنید به مهمان هرزه گردی در سراسر شهر برای اقلام، شما می توانید حتی بیشتر سرگرم کننده است. شما ممکن است آنها نیاز به خرید یک جعبه مقدس تزئین شده از بافت، و یا آنها ارائه مدرک عکس که آنها رفت شهرستان خود را درخت کریسمس لین. هر چه که باشد، خلاق باشد و لذت بردن از این روند است. مردم عاشق این بازی، نه تنها به خاطر آنها را به یاد دوران کودکی، اما کمک می کند تا مردم را وادار به دانستن مهمانان دیگر حزب آنها ممکن است که به خوبی می دانم و آن را یک بازی که می شود مردم با هم کار می کند، که همیشه می تواند سرگرم کننده باشد است.

هر کس در کریسمس لذت می برد بوسه هرشی. تقسیم گروه خود را به دو تیم و دو کاسه از بوسه هرشی در انتهای دیگر از اتاق. به هر تیم یک مجموعه ای از دستکش های بیش از اندازه یا دستکش. اولین کسی که خط اجرا می شود به کاسه از بوسه، و به باز کردن بوسه در حالی که پوشیدن دستکش بزرگ / دستکش و پاپ بوسه را در دهان خود. آنها را اجرا تماس، برچسب فرد بعدی در خط، و تبادل دستکش / دستکش و فرد بعدی اجرا می شود رو به جلو برای گرفتن یک بوسه شکلات. تیم برنده است که در آن همه اعضای یک بوسه اول برخوردار بوده اند است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما