بازی نرم افزار جدید سوزاندن آن را ممکن است برای ایجاد ۱: ۱ کپی از مجموعه بازی های نینتندو WII خود را، بدون نیاز به هر گونه تغییرات به کنسول خود را [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

این چیز خوبی است که راه حکم خود را دست نخورده ماندن است، و هیچ خطر بیش از وجود دارد سوختگی شما رشته مهندسی نینتندو به دلیل قدرت گسترده در مدار، با اضافه کردن یک تراشه وزارت دفاع.

این بازی سوزاندن نرم افزار می کند نه تنها با رشته مهندسی نینتندو کار می کنند، اما همچنین می تواند کپی کردن بازی از ایکس باکس ۳۶۰، ایکس باکس، PS2، PS3، بازی مکعب ها و بازی های کامپیوتر و همچنین. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

است مقدار زیادی از پول را برای ذخیره سازی به بالا و از بازی های خود را وجود دارد، به دلیل وجود دارد ضمانت نیست و یا گارانتی برگشت پول در بازی ها. اگر این بازی را خراب می شود آن را برای همیشه از دست و شما باید به صرف پول در بازی را دو بار.

در اینجا این است که چگونه شما می توانید کپی و به بالا و بازی های رشته مهندسی نینتندو:.

– نصب بازی سوزاندن نرم افزار بر روی کامپیوتر شما و راه اندازی مجدد

– باز کردن بازی سوزاندن نرم افزار کاربردی، و قرار دادن دیسک بازی نینتندو WII اصلی را به کامپیوتر خود

.

– کپی بازی را به یک محل بر روی کامپیوتر شما، آن ممکن است کمی بسته به حجم بازی را

.

– قرار دادن یک دیسک دی وی دی خالی به دی وی دی رایتر خود را. توجه داشته باشید که شما ممکن است یک دیسک دو لایه بسته به اندازه دیسک نیاز دارند.

– دستورالعمل ها را دنبال و کپی بازی را از کامپیوتر خود را به دی وی دی خالی

شما می توانید به عنوان بسیاری از نسخه ایجاد کنید که شما می خواهم، فقط به یاد داشته باشید برای ذخیره اصلی در یک مکان امن، و کپی از آن زمانی که دی وی دی نسخه پشتیبان تهیه می پوشد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما