یکی از هفت عجایب جهان است که در شهرستان عاشقانه آگرا، واقع در بخش شمالی اوتار پرادش، است که به راحتی از تمام نقاط هند در دسترس است. تاج محل بین باغ در بانک از رودخانه Yamuna واقع شده است. این مجموعه عظیم، که شامل مسجد، مهمانخانه و آرامگاه، مسکن هر دو مقبره ممتاز محل و شاه جهان است. علاوه بر این، چهار آبراه تقسیم باغ افزایش زیبایی تاج.
بهترین زمان برای بازدید تاج محل
اگر چه، شما می توانید عمارت در هر ماه سال بازدید می کنید، با این حال، بهترین زمان بستگی به آب و هوا آگرا است که فصل زمستان (اکتبر تا مارس) . مهم نیست که شما در تاج محل گشت و گذار ۱۰ بار دیده می شود اما هنوز هم هنگامی که شما بازگشت تماس زمان ۱۱TH شما آن را به عنوان نفس گیر است که همیشه بوده را پیدا علاوه بر این، شما می توانید هاله های مختلف به آن در زمان های مختلف، نظیر، دیدن آن را در صبح زود با نوری صورتی آمد و به عنوان روز عبور می کند آن را به رنگ سفید شیری تبدیل می شود. اما نمایش خیره بسیاری از بنای تاریخی است در زیر نور ماه است که فراتر از توضیح. شما می توانید این همه با گرفتن همان روز تاج محل تور همچنین
تنظیم وقت [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] –
شما می توانید تاج بین ۰۶:۰۰ to7 بازدید: ۳۰ [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] بعد از ظهر بجز جمعه، اگر چه، افرادی که باید برای نماز عصر (نماز) رفتن می توانید آن را وارد کنید در روزهای جمعه و همچنین. این زمان توسط باستان شناسی بررسی هند (ASI) تنظیم شده است. هزینه ورود برای خارجی ها روپیه است. ۹۷۰ در حالی که برای ملی هند آن روپیه است. ۲۰ در روز و روپیه ۱۱۰ در زمان طلوع و غروب خورشید. [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] چگونه برای رسیدن به [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] –
تاج محل در آگرا [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] حدود است ۲۰۴ کیلومتر [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] در جنوب دهلی نو. با این حال شما می توانید خود را با هر یک میانگین رسیدن اما هوا سریع ترین حالت از حمل و نقل است. این شهرستان دارای فرودگاه خود را در حدود ۷ کیلومتر از مرکز شهرستان. شما همچنین می توانید از طریق قطار مانند کاخ بر روی چهار چرخ ، Shatabdi ، Rajdhani به ، و تاج اکسپرس سفر می کند. به غیر از این شما همچنین می توانید از طریق جاده با استخدام اتوبوس یا تاکسی برسد.
دیگر جاذبه های
بسیاری از شما باید فکر که چه تمام به تماشای در شهرستان غیر از] تاج محل باشد. نه به عنوان دارای شهرستان از یک تعدادی از بناهای تاریخی است که کاملا با شکوه مانند قلعه آگرا، آرامگاه اکبر، Fatehpuri Sikri، آگرا، Itmad-UD-Daulah آرامگاه و بسیاری دیگر در این نزدیکی هست نگران باشید.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما