موسیقی اوایل آسیایی که معمولا به عنوان سرگرمی زندگی می کنند در تمام انواع شرایط از دادگاه به تئاتر مورد استفاده قرار گرفت. این یک مقدار زیادی طول سال ها با ابزار های جدید و جالب تکامل یافته است، همیشه به تعریف موسیقی.

برخی از ابزار خاص موسیقی آسیایی شامل طبل تایکو توانمند، دیزی و شنگ ابزار woodwind از Diyingehu و Gaohu سازهای زهی، و Haegum – کمانچه معروف کره ای. در طول سال، این و بسیاری دیگر ابزار موسیقی آسیایی همیشه در حال تغییر مورد استفاده برای اهداف مذهبی و سرگرمی ایجاد کرده اند. بسیاری از آهنگ، از جمله ابزار دقیق و شعر، به معنای داستان های حماسی و یا داستان های عشق بگویید. موسیقی ویتنامی به طور خاص است بسیاری از تن تئاتر.

موسیقی مدرن آسیایی است بسیاری از کلیشه های منفی اطراف آن. چه برای اولین بار به ذهن می آید این است که احتمالا "پاپ یکبار مصرف"، به معنی هنرمندان عمومی، گروههای موسیقی در پسر، یا باند دختر که روش فرمولی به ساخت موسیقی، درمان آن را بیشتر شبیه به یک صنعت تجاری و کمتر مانند یک هنر یا شور و شوق دنبال کنید. با این حال، برخی از گروههای موسیقی در آسیا بسیار اثرگذار و خلاق در چند دهه گذشته بوده است. دیوانه ژاپنی سر و صدا راک Boredoms در سراسر جهان ایجاد می شود که copycats اند. ارکستر سحر و جادو زرد دوباره تعریف موسیقی الکترونیک. حتی فوق العاده cutesy را گروههای دختر مثل صبح Musume ژانرهای جدید شاد "بت" پاپ ایجاد کرده اند.

موسیقی آسیایی دارای سابقه ای غنی و عمیق، با بیش از یک پس زمینه از بسیاری از دیگر مناطق است. این که آیا شما در حال نشسته به گوش دادن به آهنگسازانی مانند قهوهای مایل به زرد نمیخوام یا جیانگ لی، و یا اگر شما در حال گوش دادن به آخرین الکترو پاپ مستقیما از ژاپن، شما مطمئن برای پیدا کردن یک تجربه جالب است که سلیقه موسیقی خود را لطفا هستید. آسیا همواره در لبه برش از موسیقی و ژانرهای جدید بوده است، و به نظر می رسد که آن را ادامه خواهد به انجام این کار در آینده است. بنابراین نگاه کردن چند باند آسیایی و یا آهنگسازان در هر سبک شما ترجیح می دهید، و آشنا خود را با برخی از گزینه های جایگزین.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما