ذخیره همه شادمانی و اعتیاد به مواد مخدره شرکت بازی ما را با چند سال پیش در مورد بازی های نسل بعدی را محاصره؟ باید بگویم من نا امید، و همه ما تا کنون بدست گرافیک بهتر است. چه اتفاقی افتاد به بار بار کوتاه تر، نوآوری های جدید، گیم پلی بهتر و پیچیده تر؟ چه اتفاقی افتاد به توابع کنترل اضافی؟ همه این کارها به نظر می رسد توسط ایستگاه فرعی رفته که ما را به سال سوم "نسل بعدی" بازی های سر.

بسیاری از بازی های بزرگ حق رای دادن عناوین خود را در حال حاضر توسط منتشر کرده اند، و چشم انداز خوب نیست. چند ساخته اند تغییرات مثبت، اما بسیاری از آنها حتی به عنوان خوب به عنوان اولین همتایان نسل آنها نیست. اجازه دهید یک نگاه چند. در سراسر هیئت مدیره، از توم ریدر به GTA، MGS، و حتی چرخ ضامن دار و چکاچاک، بسیاری از بازی های قبلی که در واقع دیگر، بیشتر درگیر شده و ویژگی های بیشتری نسبت به Xbox 360 و PS3 عنوان در امروز در قفسه گذاشت. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

به عنوان یک فن، من قدر که هزینه باید برگزار شود و که هزینه آن خیلی بیشتر برای تولید عناوین جدید، در حالی که قیمت بسیار از روز نینتندو از بازی در ۹۰ افزایش یافته است. که بسیار کمک نمی کند، هر چند. من مثل یک کارشناسی که مقدار زیادی از پول را در یک تاریخ شام به سر برد و در ۹ غرق کردم احساس می کنم. او هر چیزی را وعده نداده است، اما به طور ضمنی شد. به یاد داشته باشید کنترل سونی آنها به ما برای PS3 نشان داد؟ آن را مانند یک بومرنگ بود. یکی از آنها در واقع تولید دقیقا مانند نسخه PS2 بود. بله، بسیاری از، بسیاری از چیزهایی ضمنی بودند، و ما هنوز برای دیدن هر یک از آنها فرا رسد.

این است که می گویند که نسل جدید از بازی های بد است. اما به نظر میرسد که حتی بهترین آنها را بهتر از این نیست در گیم پلی از پیشینیان آن را در سیستم های بازی های قبلی است. تمام چیزی که برای پرسیدن یک صداقت کمی از شرکت های بازی من برای سال ها به عنوان یک مصرف کننده حمایت کرده اند است. اگر آنها می خواهند برای ساخت بازی های بهتر، و آن را به همه چیز در مورد گرافیک بهتر، پس از آن فقط بگویید. من رو تو صرف ۴۰۰ دلار در نظر گرفتن شما به شام ​​اگر شما در حال رفتن به من خندق در ۹٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

نینتندو تنها یکی از سه تولید کننده کنسول که در تلاش است هر نوآوری است، و این تا به حال نتایج مختلط. رشته مهندسی است که به سادگی به قابلیت های گرافیکی از ایکس باکس ۳۶۰ و PS3 است. سیستم کنترل بسیاری از علاقهمندان به گاه به گاه به بازار جذب کرده است، و سمت چپ بسیاری از طرفداران قدیمی عصبانی و ناراضی است. بسیاری از علاقهمندان به بازی ترجیح می دهند کنترل قدیمی، به خصوص در بورس. بسیاری از خواست نینتندو به جلو با قدرت مغز شمرد محض بیشتر برای کنسول خود، amping آن را به قابلیت از رقبای خود. رشته مهندسی بزرگ در احزاب است، اما اگر شما می خواهید برای نشستن چند ساعت و بازی بازی های مورد علاقه خود را، حرکت بازوی تکراری ممکن است خسته کننده است.

این مقاله به عنوان یک فن، نه متخصصین و اهل فن نوشته شده است. من می دانم که دلایل بسیاری که چرا سیستم کوتاه از انتظارات بوده است وجود دارد، اما بهانه صدا لنگ وقتی که من بیش از یک هزار دلار برای سه سیستم جدید پرداخت کرده اند، و من شاهد بهبود در اکثر بازی ها نیست. این زمان برای تولید بازی برای شروع ارائه بازی بهتر است به جای گرافیک صرفا بهتر است. من در نظر شما، Resident Evil و فرسودگی شغلی.

بس است. اگر شما واقعا در مورد بازی بهتر مراقبت، صدای شما را شنیده، و پست الکترونیکی شرکت بازی مورد علاقه خود را، چرا که همه چیز در حال رفتن به بهتر تا زمانی که طرفداران خواستار آن هستند.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما