زنده شدن حزب فوتبال بعدی خود را با سازماندهی مربع سوپر باول، یک بازی از شانس است که هر کس می تواند بازی کند.

آماده سازی سوپر کاسه شبکه

برای بازی مربع سوپر باول، شما نیاز به ۱۰۰ مربع (ده ده شبکه) بر روی یک تکه کاغذ. دانلود یکی در لینک زیر و یا شما می توانید خود را. هر یک از مربع باید به اندازه کافی بزرگ اجازه می دهد مهمانان خود را به ارسال در نام آنها باشد.

شارژ یک مقدار مشخصی برای هر مربع ($ ۱٫۰۰ بسیار معمول است. ۱۰۰ $ ارزش گلدان) و اجازه می دهد مهمانان خود را به طور تصادفی ارسال نام خود را در تعدادی از جعبه خریداری شده (سابق ۵٫۰۰ $ آنها ۵ مربع می شود.).

هنگامی که شبکه سوپر باول به طور کامل در با نام مهمان پر شده است، قرار دادن نام یک تیم فوتبال سوپر باول (ما پاسخ آنها تیم ۱) در سراسر بالای شبکه و نام تیم مقابل (تیم ۲) از سمت چپ. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] در حال حاضر زمان به انتخاب اعداد برای مربع سوپر باول در آن است. با استفاده از تک خال از طریق ده از یک عرشه از کارت (ده خواهد بود که صفر)، که کسی به طور تصادفی قرعه کشی کارت و محل تعداد در بالای یک ستون در شبکه سوپر باول. زدن کارت و انجام همان چیزی که از سمت شبکه.

در حال حاضر در بالای هر یک از ۱۰ ستون وجود دارد باید یک شماره در (صفر تا ۹) و همچنین در آغاز هر نوشته ردیف.

چه کسی برنده گلدان

رایج ترین روش برای تعیین برنده است که استفاده از نمره نهایی و "روش رقم آخر." حال با استفاده از یک مثال است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] تیم ۱ امتیاز: ۲۱ [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] تیم ۲ امتیاز: ۱۴ [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] آخرین رقم برای تیم ۱ (در سراسر بالای شبکه) است. "1" [19،۴۵۹،۰۰۲] عدد آخر برای تیم ۲ (پایین سمت شبکه) است "4". [19،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] یافتن محل بر روی سوپر باول مربع شبکه که در آن ۱ تقاطع با ۴٫ فردی که نام است در این جعبه برنده گلدان .

چیز خوب در مورد بازی مربع سوپر باول است که شما می توانید آن را هر زمانی که شما بازی را تغییر دهد. شما ممکن است بخواهید برای شارژ ۱۰٫۰۰ $ در هر مربع، یا به عنوان مثال شما ممکن است بخواهید به پرداخت بخشی از گلدان بعد از هر سه ماهه. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] این هم آسان به سازماندهی، کار هزینه زیادی می شود و مردم هیجان زده در مورد تماشای بازی.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما