در نهایت! مدرسه تموم شد! و پدر و مادر خود را به شما اجازه یک sleepover است در خانه دوستان خود.

شما شده اند در انتظار این روز برای مدت زمان طولانی. شما همیشه می خواستم به sleepover است.

هیولا دختر Sleepover در یک بازی لباس برای دختران است. این اجازه می دهد قرار دادن تمام مد تفکر خلاق خود را به تمرین و طراحی یک لباس خواب برای دختر هیولا خود را. پس از آن شما می توانید ارسال خلقت خود را در رسانه های اجتماعی (فیس بوک و یا نمایش مشخصات عمومی) و ارسال آن از طریق ایمیل، تا دوستان خود را می توان با تفکر خلاق خود را شگفت زده.

چگونه به بازی

هیولا دختر Sleepover در یک بازی لباس تا که به شما امکان هر قطعه از لباس و ظاهر دختر هیولا خود را سفارشی است. آن را بر روی customizability غنی متکی به ارائه آزادی در تفکر طراحی و رضایت بصری به مردم از بازی است.

قبل از لباس تا واقعی فرآیند، شما می توانید یکی از هشت دختران هیولا در دسترس را انتخاب نمایید. بعد از آن شما خواهد در حرکت به سفارشی هر چیزی که تک: شما می توانید دختر هیولا خود را منحصر به فرد با تغییر او لباس، دامن، بالا، مو، جوراب، کفش، لوازم جانبی و ایجاد کنید. همچنین پس زمینه های سفارشی، بنابراین شما می توانید انتخاب کنید که در آن شما می خواهید به sleepover است شما وجود دارد!

هیولا بازی دختر Sleepover در رایگان برای بازی در AppStore است. با این حال، شما می توانید هزینه های کوچک پرداخت به دختران هیولا خاص باز، و همچنین قطعات منحصر به فرد از لباس یا لوازم جانبی.

همچنین یک سیستم به اشتراک گذاری اجتماعی ساخته شده است در وجود دارد. شما با افتخار می تواند جهان cheerleader بود سفارشی ایجاد خود را با ارسال آن در رسانه های اجتماعی (فیس بوک، نمایش مشخصات عمومی) و یا اجازه دادن به مردم از طریق ایمیل نشان می دهد.
By Kelzey Co

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما