هند یک ارزش بزرگ و دارای مقام غرور خود را در تاریخ و پانوراما از هنرهای است که می تواند در هند و در سراسر جهان پرداخته شده است. شما می توانید بازتاب قوی از هنر هند، فرهنگ و ارزش های سنتی در عمق زندگی یک هندی را ببینید. در اینجا بسیاری از تظاهرات جالب از هنر و فرهنگ در هند اعم از فرم زیبا از پادشاه رقص به مینیاتور راجستانی پر جنب و جوش هستند و نیز در حال حاضر است و می تواند در تصاویر متنوع از بودا بررسی و پیکرنگاری از خدایان و الهه.

ادبیات هند جای شکوه و معتبر خود را در ادبیات جهان است. هند نقش بسیار مهمی در تاریخ ادبیات از رامایانا به گیتا و وداها به اوپانیشادها اختصاص داده است. ادبیات هند به بررسی اخلاق و راه خالص از حقیقت است که نگاهی اجمالی فرهنگ سنت هند و اثر هنری خالص است.

شما می توانید درک و راه خود، سنن، فرهنگ و بیان خود را در زبان هند یافت می شود. فرهنگ های گوناگون، سنت ها و ارزش در اینجا با مردم منعکس شده است.

قومی سرخپوستان زبان های مختلف صحبت می کنند، دنبال مذاهب مختلف و خوردن انواع متنوع ترین مواد غذایی که همه به فرهنگ غنی هند.

هنر و اشکال سنت در برابر اند ایرانیان مهاجم ، رومی ها، عرب ها، مغول و اروپایی ها. سنت همراه توسط مهاجمان به ارمغان آورد ادغام با اشکال هنری موجود و انواع جدیدتر هم ظهور به ایستادن بلند در میان رشته های سنتی قدیمی تر است. تئاتر در هند دارای تاریخ و سنت های بازی اعمال و ارائه یک رویداد فراموش نشدنی در مقابل بینندگان با شکوه است. سینمای هند عصر طلایی خود به عنوان دارایی های خود را و موقعیت مشهور در تاریخ سینمای کسب کردم.

داستان از هنر هند و فرهنگ است که به داستان مقدمه نهفته در اعماق فرهنگ از زمین. هند، که تمدن های باستانی از طریق سنت تغییر آن که باقی می ماند برای همیشه قرن و هنرهای معاصر جامعه کشف تنوع کمنظیر در ادیان، هنر و فرهنگ.

در اینجا فرهنگ مردم ایجاد اثر هنری. ممکن است در هند تحقق بخشیدن به فرهنگ غنی، سنت های کهن، ارزش بدون تغییر از میراث غنی و زبان در طول قرن ها. هنگامی که ما در مورد نقاشی های دیواری صحبت پس از آن ما می گویند یک کار بزرگ اجرا بر روی دیوار سازه جامد. و نوع دیگری از نقاشی است که می تواند به بررسی بر روی پایه کوچک است که ممکن است این مقاله، پارچه و غیره

معروف و باستانی هنر هند، نقاشی خود است که ارائه یک نگاه اجمالی از هند باستان در حال حرکت به مدرنیته است. در واقع می توان توسعه فرهنگی و معماری است که صرفا در نقاشی هند رونق احساس می کنم. نقاشی از هند را می توان به طور گسترده ای به عنوان نقاشی های دیواری و مینیاتور است.

قطعه تور و سفرهای یکی از بهترین و هند تور اپراتور است و در حال رشد سریع سفر شرکت مدیریت از هند است. دفتر مرکزی آن در جیپور، راجستان و شبکه ای از دفاتر شعبه استراتژیک واقع شده است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما