آیا می دانید که تعداد زیادی از درمان نقرس طبیعی است که نشان داده شده است که در بسیاری از مطالعات سلامت طبیعی موثر وجود دارد؟

در واقع، درمان نقرس در اطراف برای هزاران سال بوده است. به عنوان مثال، نقرس یک بار به عنوان بیماری پادشاهان شناخته شده بود چرا که بسیاری از پادشاهان در مورد آرتریت انگشت شست پا خود شکایت کرده است. و اگر شما در مورد این بیماری سلطنتی فکر می کنم، جای تعجب نیست که پادشاهان نقرس با توجه به اینکه نقرس است رژیم های غذایی چاق کننده، مصرف الکل ایجاد می شود و ژنتیکی است.

خبر خوب این است که نقرس به طور طبیعی قابل درمان است و این یک بیماری شما لازم نیست که به چنگال از صدها تا هزاران دلار برای درمان است. به عنوان یک شرکت سلامت طبیعی، ما دوست دارم برای کمک به شما را درمان نقرس خود را با برخی از راهنمایی از ما گزارش دهید نقرس درمان.

چرا نقرس به طور طبیعی قابل درمان

در اغلب موارد، برای درمان چیزی، شما نگاه کنید تا ببینید چه چیزی باعث این مشکل و از بین بردن علت.

به عنوان مثال، با فشار خون بالا شما نمک از بین بردن و تماشای رژیم غذایی خود کاهش خواهد یافت که پلاک ساخت. و همان چیزی که می رود با نقرس!

در مورد نقرس، کریستال های اسید اوریک بین مفاصل علت نقرس. در حالی که شما خواب (معمولا)، نقرس شعلهور شدن توسط حل و فصل اسید اوریک بین مفاصل در انگشت شست پا ایجاد می شود. ورق تخت خود را اغلب مانند یک تن آجر و کوچکترین مقدار فشار احساس مثل شما رو پا خود را در یک درب slammed احساس خواهند کرد.

اما هدف ساده، موثر درمان نقرس طبیعی برای کاهش سطح اسید اوریک بدن است. بنابراین، درمان ورم مفاصل در پا به طور دائم. در اینجا برخی از درمان نقرس طبیعی گرفته شده از گزارش نقرس درمان ما هستند.

پنج 'آیا خودت' درمان نقرس

درمان نقرس می تواند به عنوان ساده به عنوان تماشای رژیم غذایی خود، مصرف مکمل های مناسب، خنثی کردن اسیدهای اوریک، نوشیدن مایعات راست و یا حتی انجام تمرینات بدون نقرس. درمان می تواند در چه مرحله نقرس خود را در بستگی دارد. در اینجا پنج "آیا آن را به خودتان، درمان نقرس.

۱٫۱۲ لیوان آب [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] باور کنید یا نه، آب می تواند تا حد زیادی در پیشگیری و درمان تشکیل کریستال های اسید اوریک کمک کند. علاوه بر این، می تواند کمک به بدن خود را به طور موثر تر کریستال از بین بردن یک بار آنها را تشکیل داده اند.

اگر در حال حاضر نیست انجام این کار، شما باید نوشیدن نیم وزن بدن خود را در انس در آب است. وجود دارد هزاران نفر از مزایای برای آب آشامیدنی، و یک درمان نقرس طبیعی یکی از آنها است.

۲٫ Supplements- بسیاری از مشتریان ما موفقیت در مکمل پیدا کرده اند. به عنوان مثال، ویتامین ث ویتامین تعجب است. از آنجا که آن را کاهش می دهد سطح اسید اوریک، ویتامین C می تواند برای پیشگیری و همچنین در طول یک حمله حاد، استفاده می شود. در طول حمله نقرس، ۱۰۰۰ میلی گرم در هر ساعت مفید است. برای پیشگیری، ۵۰۰-۳،۰۰۰ میلی گرم در روز کار می کنند.

۳٫ اپل سیب Vinegar- سیب سرکه سیب طبیعی هر دو مصرف و کاربردی به صورت موضعی می تواند کمک به درمان علائم نقرس. در شیشه ای، ترکیب دو قاشق چای خوری سرکه سیب را با دو قاشق چای خوری عسل خام و نوشیدن یک بار در روز. سرکه خواهد سطوح pH خود را تعادل برای کاهش سطح اسید اوریک خود را. موضعی، ترکیب یک فنجان سرکه را با ۳ فنجان آب و خیس پا خود را. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]
۴٫ نقرس-رایگان Diet- آیا می دانید چه غذاهایی باعث سطح اسید اوریک را از طریق سقف شلیک؟ آیا می دانید چه غذاهای حاوی پورین (تا حدی علت نقرس). شما باید راهنمایی های بهداشتی رژیم غذایی برای جلوگیری شعلهور شدن استفاده کنید. چاره کار ما گزارش دهید نقرس به شما می دهد همه چیز شما نیاز به در مورد غذاهای و رژیم لاغری با نقرس مطمئن شوید.

۵٫ Vitamins- آیا می دانید که افراد مبتلا به نقرس معمولا از ویتامین های A، B5 و E کمبود است؟ با که گفت، شما می توانید به فروشگاه های بهداشتی محلی خود را خرید بروید و این مکمل های ویتامین یا شما می توانید معجزه 'میوه نقرس خرید! [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] نقرس شود رایگان در کمتر از ۲ ساعت [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] اگر در عرض ۳۰ دقیقه یک فروشگاه زندگی می کنند، پس از آن شما می توانید نقرس به طور طبیعی در چند ساعت بعد با نقرس ما درمان درمان گزارش!

را فراموش کرده ام درد استفاده می کنید برای درمان نقرس خود را! در نهایت، یک شب کامل خواب! و به طور طبیعی درمان نقرس در ۲ ساعت بعد … تضمین شده است! کشف گام به گام درمان طبیعی در نقرس طبیعی درمان وب سایت.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما