حتی اگر شما از طرفداران بزرگ از فیلم جنگ ستارگان است، شما به احتمال زیاد به حال سهم خود را از زمان به بازی با جنگ ستارگان چهره های عمل پرنعمت؟. پس از همه – جنگ ستارگان تحت سلطه بخشی از داستان های علمی تخیلی شروع سبک در اواخر دهه ۱۹۷۰، و تقاضا برای این چهره های عمل امروز ادامه [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] با محبوبیت جنگ ستارگان چهره های عمل گفتگوی در ذهن، اغلب ما. تعجب می کنم چه اسباب بازی های خاص، وسایل نقلیه، و یا شخصیت، ممکن است در را اگر ما می خواستیم به فروش آنها. قبل از شروع، با این حال، چیزی است که ما باید دولت این است که، مانند بسیاری از اسباب بازی های گفتگوی، ارزش واقعی در چشم بیننده است. در حالی که یک X-بال Starfighter در واقع ممکن است به ارزش ۵۰ $ به ۲۵۰ $ در بازار آزاد می شود، یک کلکسیونر خاص در واقع ممکن است حاضر به پرداخت بسیار بیشتر از نرخ رفتن برای این جنگ های ستاره مجسمه عمل پرنعمت و وسایل نقلیه است.

در اینجا دو منابعی که ممکن است قادر به کمک به شما ارزش از جنگ های ستاره چهره های عمل محصول خود را شناسایی می کنند.

eBay.com

در حالی که محبوبیت بی چالش روبرو است کمی از اواخر سال، آن است که هنوز هم به عنوان یک بازار گسترده در سراسر جهان. اگر شما به دنبال برای کشف کردن به ارزش برآورد شده برای جنگ های ستاره خود را پرنعمت شکل عمل، یا حتی اگر شما فقط به دنبال برخی از پول نقد سریع – بی به خوبی ممکن است بسیار برای اولین بار به نگاه. در حال حاضر، قیمت را در eBay بیابید لزوما منعکس کننده ارزش واقعی برخی از این اسباب بازی های جنگ ستارگان پرنعمت و در واقع، قیمت که شما را در eBay بیابید پیدا کمتر از شما را از یک کلکسیونر خصوصی است. همه از آن گفت: – eBay.com یک محل عالی برای سعی کنید به ارزیابی ارزش پرنعمت جنگ ستارگان شکل عمل خود را است

Amazon.com

وجود دارد راهنماهای قیمت گذاری مشت کوچک برای ستاره. جنگ چهره های عمل پرنعمت است که می تواند خریداری، کاملا مقرون به صرفه، در Amazon.com. یکی از این راهنماهای "جنگ ستارگان راهنمای درست WARMAN است: ارزش ها و شناسایی" است شومیز. این راهنمای تفاخر خاص ادعا شده است که یک راهنمای قیمت گذاری کوتاه و مختصر برای اسباب بازی پرنعمت جنگ ستارگان، مجسمه، و وسایل نقلیه.

بنابراین، اگر شما در تنگنا هستید و می خواهید یک ایده نسبی چه ستاره خود را شکل جنگ عمل ممکن است ارزش، eBay.com جایی برای رفتن است. با این حال، اگر شما به دنبال برای عمق در بیشتر، و به احتمال زیاد دقیق، راهنمای قیمت گذاری برای اسباب بازی جنگ ستارگان محصول خود را، چک کردن مشت کوچک از انتخاب در Amazon.com برای دریافت پاسخ خود را حل و فصل در مورد چقدر چهره های عمل خود را و وسایل نقلیه به ارزش امروز.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما