فریزبی است که قطعا در نظر گرفتن صنعت ورزش توسط طوفان. بیشتر و بیشتر مردم در حال گرفتن بهره در این ورزش رقابتی بسیار عالی است. در واقع، فریزبی رفته است یک راه طولانی از آن برای اولین بار در بازار معرفی شد. در حال حاضر، در حال حاضر انواع مختلفی از بازی فریزبی مانند دورانگو بوت، نهایی Frisbee، بال بال زدن جرات، جرات فریزبی، و فریسکی وجود دارد. فریسکی چیست؟ خوانده شده و شما را پیدا خواهد کرد.

درست مثل دیگر بازی های فریزبی، فریسکی نیز با بهره گیری یک بشقاب پرنده یا پرواز دیسک. این ورزش از ۲ تیم و ۲ دروازه تشکیل شده است. هدف از این تیم است به پرتاب فریزبی از طریق دروازه حریف است. بازیکنی که دیسک پرواز انداخت نمی تواند از جای خود و یا او حرکت می کند تا دیسک منتشر شده است. در این نوع از فریزبی ورزشی، داوران وجود ندارد و به همین ترتیب بازی را می توان در هر لحظه متوقف اگر هر گونه شکایت یا سوالات وجود دارد. با این حال، بازیکنان رعایت ارواح نجیبانه و بسیار کمی آسیب در طول بازی به ثبت شده است.

این بازی تنها در جهان ورزش در سال ۲۰۰۰ معرفی شد و پس از آن است که هنوز هم یک ورزش بسیار جوان و در حال توسعه. برخی از کارشناسان می گویند که فریسکی مشابه نهایی Frisbee است، اما این بازی دارای قوانین و بازیکنان کمتر.

هر یک از تیم است که معمولا از چهار بازیکن تشکیل شده است و شما لازم نیست که به یک متخصص به بازی بازی های. شما می توانید فریسکی در هیچ زمان یاد بگیرند به خصوص اگر شما همیشه بازی و تمرین با بازیکنان دیگر. هر کسی می تواند فریزبی پرتاب و بنابراین شما به راحتی می توانید یاد بگیرید این ورزش است. از آنجا که قوانین کمتری وجود دارد، شما لازم نیست که در مورد بسیاری از موارد نقض نگران باشید.

فریسکی یک ورزش جدید است و بنابراین منابع اطلاعاتی بسیار محدود و حتی در اینترنت وجود دارد. با این حال، به عنوان محبوبیت ورزش و پذیرش، می توان آن را یکی از محبوب ترین ورزش ها در جهان است. این بازی بسیار ساده است و بسیاری از افراد در حال حاضر در آن علاقه مند. شما تمام عضلات و مغز نیاز ندارد. تا زمانی که شما می دانید چگونه به پرتاب یک فریزبی، شما می توانید فریسکی بازی کند.

فریسکی می تواند توسط هر سن و جنس بازی، بدون در نظر گرفتن. مردان و زنان قطعا خواهد شد عشق رقابت با یک دیگر در بازی فریسکی. پیدا کردن یک نقطه در محله خود، ترجیحا یک میدان باز، و دو دروازه. اگر شما در حال حاضر فریزبی یا پرواز دیسک، شما می توانید شروع به بازی بازی.

بنابراین آنچه از شما انتظار دارند؟ دوستان خود را تشویق به پیوستن به بازی فریسکی. اگر آنها در مورد آن نمی دانم، آنها میآموزد که چگونه به آن بازی. برخی از اطلاعات اولیه از بازی در حال حاضر در اینجا در این مقاله است. استفاده از دانش خود و کمک به دوستان خود کسب اطلاعات بیشتر در مورد فریسکی. شما می توانید در حیاط خود بازی و یا شما همچنین می توانید در پارک بازی؛ فقط مطمئن شوید که شما کسی را با دیسک پرواز برخورد کند. شما همچنین می توانید نوجوانان در محله خود را آموزش دهد به طوری که آنها یک فعالیت جالب تر و سازنده به انجام داشته باشد. کمک به نوجوانان دور ماندن از رذیلت مضر مانند قمار، الکل و مواد مخدر. با اجازه دادن به دیگران در مورد فریسکی می دانید، شما می توانید در حال حاضر در آن را محبوب کمک کند.

فریسکی جدید است، اما می تواند شما را به مقدار زیادی از سود نیست. با بازی به طور منظم، شما می توانید یک بدن فیزیکی فعال و سلامت داشته باشند و شما می توانید دوستان و آشنایان جدید را تامین کند. درگیر شدن در بازی – دانلود بازی فریسکی

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما