نوشته شده بیش از ۲۰۰ سال پیش، قانون اساسی ایالات متحده سند قانونی influnential ترین در وجود است. دیدن که آن را essentiallly ستون فقرات که بر اساس آن کشور ما ساخته شده است، آن را ضروری است برای آموزش دانش آموزان در معانی و اصول پشت قانون اساسی است. پس از تدریس تاریخ ایالات متحده برای چندین سال، پیدا کردن روش ها و اطلاعات جدید را به برنامه های درسی من می تواند مشکل باشد.

هر سال به نظر می رسد به عنوان اینکه من همان موضوعها را، قانون اساسی، منشور حقوق و اعلامیه استقلال را پوشش میدهد. اما در این سال من می خواستم به سعی کنید چیزی جدید، برای پیدا کردن یک زاویه جدید به تدریس و آموزش دانش آموزان من در اسناد که به عنوان پایه و اساس کشور ما خدمت می کنند. من با پیدا کردن مواد خواهد بود که جدید، سرگرم کننده و در عین حال آموزشی تا زمانی که من در سراسر قانون اساسی Facts.com آمد تلاش. پس از مرور در سراسر وب سایت، متوجه شدم که من زمان کمی برای آموزش دانش آموزان در مورد مردان در پشت قانون اساسی اختصاص داده بود.

از ConsitutionFacts.com من حقایق منحصر به فرد در مورد سی و نه امضا کنندگان اصلی از قانون اساسی ایالات متحده به دست. به عنوان مثال، من نمی دانم که هر دو الکساندر همیلتون (اولین وزیر ایالات متحده وزارت خزانه داری) و نیویورک و ریچارد D. Spaight در یک دوئل کشته شدند. یا که از پدران بنیانگذار، جورج واشنگتن تنها مردی است که تا کنون که بدون رفتن به دانشگاه به عنوان رئيس جمهور خدمت کرده است. این تنها دو نمونه از تعداد زیادی از اطلاعات در مورد مردان اطراف قانون اساسی که می تواند در ConstitutionFacts.com یافت می شود. در حال حاضر من اطلاعات آموزنده جدید برای طرح درس سال آینده، و من نمی توانید صبر کنید برای استفاده از آن!

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما