فعالیت های یادگیری پیش دبستانی در بسیاری از فرم های مختلف متفاوت است. اگر شما استفاده از خلاقیت alittle، شما می توانید با فعالیت های مهد کودک بزرگ و فعالیت های یادگیری برای کودکان پیش دبستانی و کودکان آمده است.

فعالیت های رشد عاطفی برای بچه ها و همچنین توسعه مهارت های حرکتی ظریف مناطق بسیار مهم برای توسعه در کودک شما می باشد.

داشتن فرزند خود را قطع اشکال و اشیاء مختلف یک راه بسیار خوبی برای کمک به توسعه مهارت های حرکتی خوب است.

البته اگر شما در حال رفتن به کودکان اجازه می دهد و یا پیش دبستانی خود را به انجام این فعالیت شما نیاز به اطمینان حاصل شود که با استفاده از مناسب امن کودک “قیچی در هنگام انجام هر برش در هر ماده.

در اینجا یک فعالیت یادگیری پیش دبستانی سرگرم کننده است که شما می توانید با فرزند خود را برای کمک به توسعه آنها را در این مناطق خاصی از رشد استفاده از است.

نگه دارید مجموعه ای از مجلات قدیمی، روزنامه ها و یا آگهی هایی که پر از تصاویر از مردم با عبارات مختلف و غیره

از کودکان به انتخاب یک مجله یا روزنامه و غیره . را از طریق نگاه و پیدا کردن تصاویر از چهره های افراد را نشان عبارات مختلف.

آنها ممکن است عکس از چهره شاد، چهره غمگین، چهره شگفت زده کرد، چهره عصبانی پیدا کنید، چهره ها و بسیاری دیگر می ترسم.

کودک می تواند پس از آن ‘قطع، تمام چهره آنها پیدا کردن با استفاده از “امن کودک” قیچی البته، و آنها می توانند هر تصویر مختلف با پدر و مادر یا معلم بحث و بحث در مورد آنچه که در دیدن بیان فرد است.

یکی دیگر از گزینه های پیش دبستانی فعالیت درسایت:

شما حتی می تواند فقط کودکان و برش یک عبارت خاص، و یا آنچه «آنها» را به عنوان یک عبارت خاص است.

به عنوان مثال، شما می توانید به آنها بگویید برای پیدا کردن هر عکس از چهره های خوشحال و دیدن آنچه که آنها می آیند تا با، شما ممکن است آنچه را که آنها پیدا شگفت زده کرد!

این خوب است که برای حفظ این تصاویر و چسب آنها را به یک قطعه از بریستول هیئت مدیره و یا کاغذ ساخت و ساز، و سپس به آن ورقه ورقه شدن. بعد از آن شما می توانید همه آنها را قطع و ذخیره آنها را در یک جعبه یا پاکت!

این باعث می شود که تصاویر را برای سال گذشته به طوری که آنها ممکن است بارها و بارها در بسیاری از روش های مختلف برای تدریس به کودکان استفاده می شود.

شما حتی می تواند با استفاده از این چهره ها و عبارت های مختلف و ‘گروه’ کودکان تمام عبارات مشابه با هم در یک شمع.

یکی دیگر از فعالیت بزرگ برای کودکان تبدیل شدن با املا و خواندن ساده و یا به رسمیت شناختن کلمه آشنا می شود به چند عکس مختلف (۴/۶) است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] شما می توانید پس از آن نام از عبارت نوشته شده بر روی یک تکه کاغذ یا یک برچسب (به عنوان مثال) شاد، غمگین، عصبانی و غیره [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] شما می توانید از فرزند (ان) مطابقت داشته اند تصویر به کلمه. این بسیار عالی برای خواندن ساده و به رسمیت شناختن هر روز کلمات که بیان احساسات است.

فعالیت های بزرگ قابل چاپ و فعالیت های یادگیری پیش دبستانی را می توان یافت www.preschoollearningonline.com و www.activityschoolbus.com

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما