کودکان و نوجوانان به طور معمول انجام نمی نمایشگاه احساسات و یا احساسات خود را. ممکن است زمانی که یک کودک احساس ندامت با درد وجود دارد و هنوز هم شما قادر نخواهد بود برای تشخیص احساس حتی در حالی که گفتگو با آنها. شما می دانید که یک کودک از رفتار بسیار خود ناراضی و یا غم انگیز است. یک کودک غمگین به طور معمول shies دور می کند و به هر کسی صحبت نمی در حالی که یکی که مجرم است دور در اتاق خود مایل به دیدار با هر کسی باقی مانده است. اما زمانی که یک کودک عصبانی است پس از آن شما می توانید انتظار آنها را به پرتاب اوقات تلخی و یا شکستن اسباب بازی و یا فریاد و فریاد. تنها از طریق اقداماتی که کودکان به طور معمول احساسات خود را نشان است.

اگر شما پیدا کردن بچه ها جیغ و یا نشانه هایی از خشم و یا نورد در سراسر زمین پس از آن شما می توانید مطمئن باشید که شما یک مشکل جدی در دست است. پدر و مادر باید بدانند که کودک به کمک فوری نیاز دارد. اگر مراقبت به، این مشکل می تواند تشدید و باعث عواقب جدی بعد به عنوان کودک رشد می کند. یک راه خوب برای رسیدگی به بداخلاقی فرزند شما است توسط مدیریت خشم.
بسیاری از تحقیقات و آزمایشات مورد نیاز برای انجام شود برای پیدا کردن روش درست برای رسیدگی به خشم فرزند شما است. مدیریت خشم برای بچه ها از طریق منابع بسیاری مانند کتاب، فیلم و اینترنت در دسترس است. هر کسی که صاحب یک فرزند با مشکلات خشم باید راه هایی برای مقابله با این مشکل نگاه کنید.

کودکان نیاز به تکنیک های مدیریت خشم مخصوص طراحی شده که منحصر به فرد برای آنها می باشد. روش های مدیریت خشم بزرگسالان مانند گروه پشتیبانی و یا کلاس قطعا با یک کودک کار نخواهد کرد. کودکان بیش از حد نابالغ قادر به آشکارا احساسات خود را با دیگران بحث هستند و به عنوان یک ماده در واقع آنها قادر نخواهد بود به درک چرا آنها رفتار در چنین راهی در همه. حتی یک مشاور نمی قادر خواهد بود برای پیدا کردن آنچه که باعث شده است کودک به خشم و به همین دلیل او در وهله اول عصبانی است. فقط از طریق فعالیت های مدیریت خشم خصوص برای بچه ها می توانید مشاور پیدا کردن دلایل برای خشم طراحی شده است.

یک راه خوب برای در مورد کودک را از یادگیری است از طریق فعالیت گرا بازی. یک مشاور مدیریت خشم از طریق بازی کردن بازی ها قادر به آموزش ارزش های مثبت کودک خواهد شد و رفتار قابل قبول است. مشاور می دهد که کودک پازل، آزمونها و رنگ آمیزی صفحات برای کار بر روی به مدیریت خشم بسیار جالب و لذت بخش برای آنها. به این ترتیب کودکان خواهد شد یادگیری مهارت های مدیریت خشم بدون حتی متوجه است که آنها انجام این کار. کودکان نمی تواند درک آنچه مدیریت خشم است. هنگامی که کودکان قادر به حتی فکر می کنم و یا توجیه تصمیمات خود آن است که نمی تواند آسان به آنها یاد می دهد که چگونه برای مدیریت خشم خود هستند.

کودکان و نوجوانان باید در مورد مدیریت خشم آموزش داده می شود به عنوان هر کودک باید رفتار مورد مناسب با توجه به شرایط یاد بگیرند. آنها باید آموزش داده شود که آن را کاملا خوب به احساس ناراحت اما قطعا آن را باید منفی مانند پرتاب کج خلق و شکستن اسباب بازی های استفاده نمی شود. کودکان و نوجوانان که مدیریت خشم در اوایل زندگی یاد داده می شود یاد بگیرند که چگونه برای مقابله با شرایط خشم در آینده است. تنها از طریق تمرین و مدیریت خشم فعالیت هایی که کودکان یاد بگیرند که چگونه به مقابله با خشم است. مقدار زیادی از صبر و شکیبایی در هنگام برخورد با بچه ها و خشم مورد نیاز است.

منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما