بهترین بازی ها برای پیاده چیست؟ جدای از اینکه آنهایی که شما در واقع لذت می برند، آنها باید سبک و حمل آسان. در اینجا چند پیشنهاد، برخی برای بازی های که حتی نمی نیاز به هر نقطه اما انجام در سر خود را می شود.

شطرنج – سالها پیش من در زمان یک دستمال سفید و استفاده از یک خط کش و قلم برای رسم خطوط بر روی آن، ساخت یک شبکه هشت با هشت مربع. من در آنهایی که مناسب با یک نشانگر دائمی برای ایجاد یک صفحه شطرنج تاریک. سپس من خریداری $ ۳ مجموعه ای شطرنج، را دور انداخت هیئت مدیره، و chessmen بسیار سبک وزن و در یک کیسه پلاستیکی کوچک با تا خورده هیئت مدیره پارچه من قرار داده. من این بازی ۳-هر اونس با من به کشورهای دیگر و در بسیاری از سفرهای پیاده در طول سال صورت گرفته است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

بازی با ورق – یک عرشه از کارت وزن آن تنها چند اونس. شما حتی می توانید یک عرشه مینیاتوری اگر می خواهید واقعا قطع که وزن. هنگامی که آن را بسیار سبک وزن و بازی برای backpackers می آید، این یک ایده عالی است، چرا که شاید یک صد آنهایی که متفاوت است که می تواند با یک عرشه از کارت های بازی وجود دارد. شما احتمالا می دانید چند، از جمله بازی مانند بازی یک نفره که یک بازیکن دیگر نیاز ندارد.

به Mancala – اگر شما یکی از این بازی هرگز، شما می توانید نگاه کردن به قوانین ساده آنلاین. بازی معمولا از یک تخته چوبی با شش افسردگی را در هر طرف حک شده، و یک بزرگتر “بانک” در هر دو پایان، به علاوه ۲۴ دانه های شیشه ای در هر طرف تشکیل شده است. هیچ تابلو من را دیده اند که به اندازه کافی کوچک برای کوله پشتی وجود دارد، اما هنگامی که شما می دانید این بازی، می توان آن را در ساحل دریاچه شنی یا جریان با حفر دو ردیف از شش سوراخ و قرار دادن چهار سنگریزه ها و مخروط کاج در هر بازی .

تیک تاک انگشت پا – این کلاسیک را می توان بر روی هر تکه کاغذ بازی اگر شما برخی از با شما. همچنین، شما می توانید خراش یک هیئت مدیره ایکس او در خاک، و یا به یکی با چهار چوب راست. اگر شما نمی خواهید به خراش X خود را و O در زمین، شما فقط می توانید استفاده از پنج هر یک از دو اشیاء مختلف، مانند سنگ ریزه و مخروط کاج.

بازی بقا – بسیاری از “بازی بقا” که شما می توانید بدون نیاز به حمل هر چیزی بازی وجود دارد. اگر اعضای گروه خود می دانم که چند گیاهان وحشی خوراکی، به عنوان مثال، شما می توانید هر یک از دیگر چالش کشیدن به نقطه اول وحشی تمشک و یا لوئی گیاه به عنوان شما پیاده روی. در مسیرهای پیاده روی سیم پیچ شما می توانید هر حدس بزنید چه عنوان خود را قبل از چک کردن قطب نما، ببینید که چه کسی نزدیک تر است.

هنگامی که در اردوگاه برای شب، شما می توانید بازی های روانی مانند ایجاد یک سناریو بقا و تلاش برای از بهترین راه برای خارج شدن با خیال راحت فکر می کنم بازی کند. شما می توانید یک آیتم را مانند یک مخروط کاج یا یک قطب نوردی انتخاب کنید و سپس ببینید که چه کسی می تواند از مهمترین راه هایی برای استفاده از آن در شرایط بقا فکر می کنم. از تمام بازی برای backpackers، اینها برخی از علاقه مندی های من هستند، چرا که آنها سرگرم کننده است و آنها با سنگ تیز کردن مهارت ها و دانش خود را.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما