Youtify – بهترین موتور جستجو موسیقی برای Spotify در حق بیمه و یوتیوب

موسیقی در پس زمینه!

با Youtify شما می توانید تمام موسیقی که می خواهید پیدا کنید. شما می توانید با لیست پخش، آهنگ، آلبوم یا هنرمند جستجو، و لذت بردن از موسیقی از طریق Spotify یا یوتیوب.

آی فون، اپل، مک و یا کامپیوتر – – در حال حاضر شما می توانید لیست خود را بر روی هر دستگاه لذت ببرید چون شما همیشه می خواهید آنها را از طریق نام کاربری حساب YouTube خود را در دسترس داشته باشد، هر زمان که شما می خواهید.

Youtify بهترین برنامه در AppStore برای کشف و پیدا کردن موسیقی، از آن است موتور خود را از دولت از هنر، جستجو است که با استفاده از بهترین پایگاه های داده هنرمندان در اینترنت است. Youtify سریع و بسیار آسان برای استفاده است. آن را توسط بهترین متخصصان در طراحی رابط کاربری و برنامه نویسی، توسعه یافته با سالها تجربه، به طوری که شما ممکن است به هنرمندان مورد علاقه خود را در کمتر از ۵ ثانیه گوش دادن.

سعی کنید و دانلود Youtify در حال حاضر، شما آن را پشیمانی نیست!

ویژگی های اصلی:

– لذت بردن از بهترین موسیقی در Spotify و یا بهترین فیلم ها از هنرمندان مورد علاقه خود را در یوتیوب
– ما به شما آهنگ محبوب ترین نشان می دهد بنابراین که جستجوی شما بهتر و سریع تر تبدیل
– اگر شما یک AppleTV، شما قادر خواهد بود برای لذت بردن از تمام فیلم های مورد علاقه خود را بر روی تلویزیون خود را به لطف تکنولوژی پخش می شود.
– اگر شما یک Chromecast، شما همچنین می توانید آهنگ های خود را در تلویزیون لذت ببرید.
– تنظیم مشاهده فیلم های خود را در SD و یا کیفیت HD.
– تنظیم جستجو به طوری که آن را اجرا می کند جستجو در Spotify یا یوتیوب
– تنظیم جستجو به طوری که آن را اجرا می کند جستجو بدون محدودیت سنی و یا کشور (جستجو تعدیل)

این برنامه مناسب برای کاربران Spotify در حق بیمه از طریق نرم افزار Spotify است، با این حال، اگر شما نسخه حق بیمه را نداشته باشند، شما می توانید آن را از طریق YouTube استفاده کنید.

این برنامه مطابق با قانون فعلی، و با استفاده از API های عمومی یوتیوب و Spotify در.

سلب مسئولیت:
این نرم افزار ایجاد شده است و آن را به عهده KissApp است. این نرم افزار توسط تایید یا وابسته با Spotify و یوتیوب. نام خود را، مارک ها و مسائل دیگر از این نرم افزار، علائم تجاری و دارایی صاحبان مربوطه می باشند.

By KISSAPP, S.L.

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما