به جای رسیدن به یک bottleful قرص برای از بین بردن تنش، بازی های مدیریت تنش هستند راه فوق العاده برای کمک به شما را با پرس از روز های مقابله تنش روز در زندگی شما. دستیابی به برخی از بازی های مدیریت تنش مقرون به صرفه است و اغلب حفظ سفرهای مردم به داروخانه، گروه کمک و یا دفاتر پزشک. این ممکن است به آسانی به عنوان دستیابی به یک حمام پس از یک روز بسیار طولانی در دفتر، هر چند دروغ پشت بر روی چشم خود را تا خورده و ذهنی پس از رسیدن به شیب از همه چیز مثبت در زندگی است. به دست آوردن ذهن خود را به مشکلات مدتی با گفتن به اعضای خانواده که شما نیاز به یک ساعت مسالمت آمیز هر روز به خواندن، باز کردن، تماشای تلویزیون یا استراحت.

موارد متعددی از بازی های مدیریت تنش، تمرینات و اقدامات هینگد بر ترجیح یک فرد وجود دارد. آنها به سرعت در حال کمک های کاهش تنش و بدون نگرانی در مورد آزار تعامل با پزشک خود در زمان، داشتن درآمد برای دارو بیشتر، و یا راه اضافی معمولی نیست. تمرینات آزادسازی مانند بازی های مدیریت تنش کمک به از بین بردن تنش هر دو در خانه و در نیروی انسانی از بین بردن هر گونه شرایط تهاجمی که اغلب رخ می دهد.

بسیاری از مردم رعایت از مشکلات مربوط تنش به دلیل مدیریت زمان ناکافی و مهارت های سازمانی. آنها همیشه در عجله هستیم که آنها را grandness از تسلیم خود زمان کافی در سپیده دم از حالت فشرده خارج قبل از شروع یک روز کاری نامنظم استنباط نمی شود. هر کسی که از خواب بیدار، جهش به دوش، چیزی را پیدا می برای قرار دادن در و سر از درگاه با قهوه خود را در دست از قبل احساس تنش قبل از آنها حتی رسیدن به دفتر. تنش بازی های مدیریت است که کار اذعان ساخت یک شیب همه چیز مورد نیاز و یا ترجیح می دهند قبل از ترک خانه خود را در سپیده دم. شیب باید این مسائل به عنوان داشتن یک دوش، استفاده از لباس های شما صف آرایی شب گذشته و به نشستن به یک فنجان قهوه و یا فراغت از آب قبل از هر کس دیگری است، بنابراین شما را هم کالیبر چند برای خودتان اعتراف. تنظیم زنگ ساعت خود را نیم ساعت قبل از از مشترک و اگر این آرام کافی نیست، تنظیم ساعت زنگ دار خود تا می توانید دریافت و شروع روز خود را در یک سرعت آسان است.

بازی های مدیریت تنش خوبی عمل می کنند برای پدر و مادر که به tiffins برای بچه های خود. به جای عجله در سپیده دم، را ناهار خوردن در شب قبل از بچه ها به شما کمک کند نیز داشته باشد. حتی بچه های کوچک ممکن است کره قرص نان و یا انتخاب یک میوه برای یک میان وعده. این امر نه تنها شما فراهم زمان کمی در سپیده دم اما همچنین به شما اذعان می کند به صرف مقدار زیادی از وقت با کیفیت با بچه ها.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما