اسپانیا بهشت ​​حزب است. پایتخت این بهشت ​​ایبیزا است. بخشی از جزایر بالئارس، در سواحل اسپانیا، ایبیزا لذت قدم حزب است. احزاب لیسانس، احزاب مرغ و یا فقط مهمانی با دوستان خود، ایبیزا محل به سر به است. خانه را به برخی از داغترین شبانه، حتی بیشتر عیاشان حزب هاردکور اشتهای خود را بیش از سیر در این جزیره کوچک را پیدا خواهد کرد.

سواحل زیبا مناسب برای آفتاب گرفتن در طول روز هستند، که اگر شما می توانید بعد از همه این مهمانی در شب بیدار ماندن. شب البته با صدای بلند و طیف گسترده ای از سالن حزب آغاز می شود. احزاب به عنوان اوایل شش در شب شروع و ادامه تمام شب و به خوبی در صبح است. این احزاب همه چیز در مورد موسیقی، رقص، کوکتل و دختران به سختی چادری، هیپی، میلیونرهای، بنگاه روند و مانند هستند. همه می باشد را به یک شب از سرگرم کننده بی ضرر است. سرگرم کننده در ایبیزا با هدف قرار دادن باشگاه یکی پس از دیگری در نظر گرفتن همه جاذبه های آغاز می شود.

ایبیزا خانه را به برخی از داغترین DJ از جهان که چرخش از خانه بی پروا و ترکیب موسیقی ترانس است. هر باشگاه DJ مورد علاقه خود را که جذب جمعیت هزار. برخی از باشگاه های معروف ایبیزا فراموشی، فضا، پانچا، امتیاز، ال DIVINO هستند. فرهنگ باز است و به شما یک اشاره برخی از باشگاه های نیز در اعمال جنسی زندگی می کنند به عنوان یک عملکرد به طور منظم پرتاب می دهد. باشگاه همچنین یک منطقه VIP که در آن افراد مشهور و مجموعه ای جت حزب دارند. شب های تم نیز راه دیگری ایبیزا باعث می شود یک جالب حزب.

یک شهرستان بدون موانع، سنگ ایبیزا به حزب هر روز از سال را شکست داد. به خصوص محبوب ماه های تابستان که در آن تقویم حزب پر است و این جزیره در بهترین حالت آن است. انگلیسی، سوئدی ها و افراد از ملیت های دیگر گله به این بهشت ​​حزب به بهترین استفاده را از تعطیلات خود را. باشگاه را شارژ مقدار اسمی ۳۰-۵۰ یورو برای ورود، اما آن را به ارزش تجربه است. برخی از باشگاه نیز کرایه تاکسی برانگیخت حزب بازپرداخت اگر تعداد آنها بیش از سه. پس از آن تمام لذت بیشتر و مقرون به صرفه به سفر در گروه به زمان از زندگی شما است.

بهترین باشگاه در ایبیزا در ایبیزا مارینا، در نزدیکی سنت رافائل و شهر ایبیزا واقع شده است. سن آنتونیو در ایبیزا همچنین دارای برخی از باشگاه های خوب و بسیار خوب برای غروب دیدنی و جذاب آن شناخته شده است.

احزاب لیسانس یک ضربه در ایبیزا، به ویژه به دلیل شما می توانید خیلی از سرگرم کننده است، بدون زحمتی از چشم کنجکاو. همه است تا از آن لذت ببرید و می دانند که چگونه واقعا سنگ صحنه است. لیسانس می توانید روز خود را به خوبی به بعد از ظهر بعد از siestas آرام آغاز خواهد شد، تماشای غروب آفتاب در ساحل و شروع به هاپ حزب. سفر به خوبی سازماندهی می توانید آنها را یک حزب از طول عمر و خاطرات به یاد داشته باشید برای شما پس از شما را در حلقه ازدواج تضعیف

است.

اگر شما در حال برنامه ریزی برای رفتن به مهمانی، سر راست به ایبیزا و هیچ جای دیگری. این جزیره زیبا و زیبا است به سینماروهای حزب چه ماهی آب است. بنابراین در می آیند و پیوستن به توقف سرگرم کننده غیر – راه خود را

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما