تا کنون فکر چگونه حرفه ای می توانید توپ را در خدمت خیلی سخت و با دقت زیاد؟ خوب، آن همه چیز در مورد روش و عمل است. هدف اساسی از خدمت است برای گرفتن توپ را به بازی. قدرت بیشتری بر اعمال خدمت می کنند، سخت تر از آن است که برای تیم دریافت. اما اگر توپ را به بازی به دلیل خطا در خدمات رفتن نیست، فرقی نمیکند چقدر سخت شما توپ را در روند و یا چگونه دیدنی و جذاب خدمات خود را واقعا ضربه. توپ باید بیش از خالص خدمت کرده است (اما مجاز به ضربه خالص در روند) و باید آن را در طرف مخالفان دادگاه زمین.

یکی دیگر از بخش مهمی از خدمت قرار دادن است. با تمرین، یک بازیکن خوب می تواند محل که در آن توپ زمین با دقت اشاره کردن، نتیجه با اضافه کردن یک بعد دیگر به بازی. والیبال است که بسیار یک بازی استراتژی. یکی باید توپ با دقت و سرعت به امیدوارم “گرفتن” تیم های دیگر را از نگهبانی خدمت می کنند.

زیر بازوی خدمت

زیر بازوی خدمت است که اغلب به خدمت است که توسط مبتدیان استفاده می شود. با کمی تمرین این سبک از وعده می تواند بسیار موثر باشد. تنوع خوبی را در این خدمت است برای حمله به سمت چپ یا راست از توپ. اثر خواهد بود به چرخش توپ در حال پرواز باعث توپ از طریق هوا با اضافه کردن یک درجه سختی برای تیم دریافت تکه تکه.

در طول بازو خدمت

بیش از بازوی خدمت است که تا بحال روش محبوب ترین خدمت به توپ در هر دو رقابت آماتور و حرفه ای.

راز با هر یک از دست بر روی سبک در خدمت مقدار اسپین بالا است که توسط سرور اعمال شده است. شما خواهید دید که با تمرین، توپ را می توان ضربه به سختی مثل انسان ممکن است، خالص ضربه نیست و هنوز هم در داخل دادگاه مخالفان زمین.

یک سرور می تواند در منطقه خدمت به (در هر نقطه در پشت خط پشت) ایستاده و ضربه زدن به توپ به خدمت می کنند. با تمرین بسیار، می توان از روش به یک پرش در حال اجرا از منطقه خدمت به به دادگاه، و ضربه زدن به توپ در حالی که بالا در هوا ایجاد می شود. این را باید سخت ترین از همه در خدمت بلکه همچنین موثر ترین روش تسلط است. حرکت نزولی به این سبک از وعده است این است که واقعا هیچ جایی برای خطا وجود دارد. حتی بازیکنان حرفه ای است که می تواند توپ را با استفاده از این روش در سرعت فوق العاده در خدمت (سنجش زمان در ۱۲۰ کیلومتر / ساعت در بازی های المپیک پکن) اغلب آن را اشتباه. این واقعا یک سبک است که می تواند در خدمت بزرگترین سلاح خود است، اما مگر اینکه شما استاد آن را، آن را نیز می تواند هزینه تیم خود را بیشترین امتیاز را.

اگر شما در پیدا کردن پرش خدمت بیش از حد دشوار است به استاد، سبک دیگری از بیش از بازوی خدمت است که می تواند بسیار موثر و اجازه می دهد تا سرور برای ضربه زدن به توپ به عنوان سخت به عنوان او می تواند بر بازوی “آسیاب بادی” است خدمت می کنند. این سبک از وعده آسان تر به استاد از پرش خدمت است. این کاملا به اسپین بالا و زمان نوسان بازو به ضربه زدن به توپ متکی است. سرور مخفف جانبی در حالی که او پرتاب بالا توپ در هوا. او سپس نوسان بازوی خود را بر سر او در یک “آسیاب بادی” حرکت، کف از حالت استراحت در کنار ران سمت کارشناسی ارشد خود را (چپ یا راست). از طرف باید در نقطه ای از تاثیر منحنی برای اطمینان از مقدار مناسب از اسپین بالا.

هنگامی که این سبک گذشته از خدمت به تسلط است، می توان آن را به یک سلاح بزرگ برای تیم خود را. این یک گزینه امن تر به پرش در حالی که خدمت در همان زمان افزایش درجه سختی برای دریافت خدمات برای مخالفان خود را.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما