[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] خوب، پس، اگر شما خرید دستگاه پخش mp3 خود را از فروشگاه و یا آنلاین و دستگاه با نام تجاری جدید است، شما باید یک جعبه. کسانی که همه چیز: CD نصب و راه اندازی، کابل USB، گوشی، شارژر و شاید یک یا دو اضافی بیشتر

نصب و راه اندازی CD – این مهم است، چرا که لازم خود را برای ارتباط بین دستگاه پخش MP3 و کامپیوتر. این سی دی سیستم عامل خود را به تشخیص دستگاه کمک خواهد کرد. اگر شما از ویندوز ۲۰۰۳ و بالاتر، شاید بدون نیاز به نصب هر چیزی وجود دارد، اما شما هنوز هم باید یک سی دی را در کادر داشته باشد – در هر صورت. به عنوان مثال، ویندوز ایکس پی در ۹۰٪ از موارد خواهد بازیکن خود را به طور خودکار تشخیص، هنگامی که شما آن را با کابل USB متصل کرده اید. این سی دی نیز به عنوان درایور CD و یا کاربر CD دستی شناخته شده است.

شما باید در MP3 پلیر خود را روشن و وصل کابل با آن است. سپس جک دیگر در را به کامپیوتر وصل کنید. در حال حاضر دستگاه خود را به کامپیوتر شما متصل است. حال اگر ویندوز بازیکن به طور خودکار به رسمیت می شناسد، پیام ظاهر خواهد شد مثل – “دستگاه های سخت افزاری جدید یافت” و “سخت افزار نصب شده و آماده استفاده است”. در این مورد، که دستگاه پخش MP3 شما نصب شده است، به کامپیوتر من بروید و برای آیکون های جدید، به نام “دستگاه ذخیره سازی” نگاه کنید، و یا آیکون نیز ممکن است با نام بازیکن شما به نام. برای مثال: دستگاه SciFlux Mp3 پلیر و یا چیزی شبیه به آن.

اگر ویندوز نمی تونم بازیکن خود را تشخیص دهند، سپس شما باید به استفاده از سی دی درایور. آن را در درایو CD یا DVD. معمولا این CD`s با قابلیت اتوران می باشد. فقط صبر کنید، هیچ کار و پس از چند ثانیه نرم افزار نصب ظاهر می شود. در possibilitys است. شما باید چیزی شبیه به «نصب» یا یا چیزی differend بر “درایور نصب”، اما بسیار شبیه به “نصب” و یا “درایور” را ببینید. دنبال راه اندازی. معمولا این روند کوتاه و آسان است، همه شما باید انجام دهید این است که با کلیک روی “بعدی” و “پایان” در پایان. هنگامی که شما این کار را … بازیکن شما در حال حاضر نصب شده است. و دوباره – رفتن به My Computer و برای آیکون جدید نگاه کنید – این دستگاه پخش mp3 خود است [۱۹،۴۵۹،۰۰۲].
بنابراین، شما به شما پخش mp3 در حال حاضر نصب شده است. دستگاه پخش ذخیره سازی شما خواهد شد در My Computer واقع، مثل من می گویند قبل از.

همه شما باید انجام دهید این است که با کلیک بر روی آن دو بار. هنگامی که بازیکن های دیجیتال با نام تجاری جدید است، وجود خواهد داشت هیچ چیز – خالی می باشد. بنابراین، برای دیسک های سخت خود را، فایل های موسیقی خود را. هنگامی که شما انتخاب فایل های موسیقی را دوست دارید به ارسال به دستگاه پخش mp3، فقط آنها را کپی کنید. کپی> – را انتخاب کنید. پس از آن به MP3 پلیر آیکون در My Computer (آیکون جدید، به یاد داشته باشید؟) بروید، آن دوبل کلیک کنید … و چسباندن. صبر کنید فرایند کپی کردن برای تکمیل و شما انجام می شود. در حال حاضر، خاموش TEH کابل USB و لذت بردن از موسیقی خود را.

بنابراین، آن را آسان، درست است؟ امیدوارم که این مقاله، مفید برای برخی از شما بچهها به اتفاق خواهد بود.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما