اگر شما به یک نوزاد در زندگی خود، خواه مال شما یا شخص دیگری، شما می دانید که شما هرگز نمی توانید به اندازه کافی فریم برای نمایش تمام داشته تصاویر کودک ناز. اما با انواع بسیاری از قاب عکس کودک، گاهی اوقات آن را می تواند خسته تلاش برای پیدا کردن فقط قاب سمت راست.

برای کمک به شما نوع قاب نوزاد است که برای شما بهتر را انتخاب کنید، در اینجا از محبوب ترین هفت هستند انواع قاب عکس کودک. آنها عمدا به در هر نوع سفارش در لیست وجود ندارد، بنابراین شما می توانید تصمیم بگیرید که کدام یک قاب عکس نوزاد مورد علاقه خود است.

۱٫ کودک سال اول قاب عکس برای درست است که طراحی شده – را به تصرف سال اول کودک از زندگی. این فریم طراحی شده اند را به نمایش یک کیف پول تصویر به اندازه برای هر ماه از سال اول کودک و می تواند به عنوان یک یادگاری خانواده گرامی خدمت می کنند. اگر شما تصاویر کودک بزرگتر برای نمایش، شما می توانید خود سال اول قاب عکس کودک شما با استفاده از یک تشک با دهانه برش به اندازه تصاویر خود را ایجاد کنید.

۲٫ بچه سونوگرافی قاب یک راه فوق العاده برای نمایش یک سونوگرافی و اولین تصویر از کودک شما می باشد. سونوگرافی امری عادی تبدیل شده و بخشی ارزشمند از انتقال یک زن و شوهر را به پدر و مادر. شور و هیجان یک زن و شوهر احساس می کند وقتی اولین بار دیدن سونوگرافی را در هر زمان آنها در سونوگرافی نمایش داده شده در یک قاب سونوگرافی کودک نگاه روکش. با این حال، فریم سونوگرافی کودک می تواند کوتاه زندگی می کردند. هنگامی که نوزاد متولد شده است، سونوگرافی است اغلب در یک نوع متفاوت از قاب با عکس کودک یا یادگاری قرار داده است.

۳٫ تزئینی قاب عکس کودک فریم رایج ترین برای نمایش تصاویر نوزاد می باشد. قاب عکس کودک با تصاویر از تمام انواع چیزهایی مانند جغجغه نوزاد، خرس عروسکی، بطری به نام تنها چند تزئین شده است. شما حتی می توانید قاب عکس کودک ناز در اشکال مانند پروانه، کامیون، قطار و انبارهای پیدا اغلب این اشکال مختلف قاب جامد تصویر ترکیب قلع و سرب دست ساز هستند و معمولا رنگی با مینا تزئین شده است. این نوع از عکس کودک فریم در انتخاب زیادی از اتمام، سبک، رنگ و اندازه های مختلف و معمولا سه پایه تماس غرفه برای نمایش در یک جدول.

۴٫ بچه بیمارستان دستبند قاب یک راه منحصر به فرد و هوشمندانه برای نمایش یک دستبند ID بیمارستان هستید و مطمئن می شود یکی دیگر از آیتم گرامی از بسیاری از پدر و مادر است. قاب دستبند نوزاد همراه با یک بخش محدود کوچک برای دستبند و یک محل برای برگزاری اولین تصویر کودک است.

۵٫ بچه ردپای قاب راه محبوب به یاد داشته باشید که چگونه کوچک کودک شما در زمان تولد و یا به یاد داشته باشید که اندازه شایان ستایش از دست و پا خود هستند. با چاپ جوهر یا handprint نوزاد و یا قاب رد پای، شما از روی علاقه می خواهید نگاه کنید به آن روزها با ارزش برای اولین بار و یادآوری شود که چقدر کودک شما رشد کرده است. قاب رد پای بچه هم می تواند بر روی یک دیوار آویزان می شود و یا قرار داده شده در یک سطح صاف. به یاد داشته باشید که شما نیاز به ورزش صبر و شکیبایی در هنگام کار با قالب و یا چاپ جوهر به دلیل برخی می تواند کثیف و نیاز به زمان بیشتری برای به دست آوردن یک قالب و یا جوهر خوب چاپ.

۶٫ سایه جعبه قاب یک راه فوق العاده برای نمایش یادگاری نوزاد خود را، مانند قاشق خاص، دستبند بیمارستان، جغجغه، لباس، روپوش و یا تصاویر. قاب جعبه سایه خواهد کسانی که در مورد کودک گرانبها محافظت و همچنین به عنوان یک راه بسیار خوبی به نمایش گذاشتن کسانی که در مورد مهم است که همه در یک مکان. این که آیا برای خودتان و یا برای به اشتراک گذاشتن با شخص دیگری، کودک قاب جعبه سایه یک محل امن و مطمئن برای نمایش آن یادگاری ویژه کودک است

۷٫ حکاکی یادگاری قاب یک هدیه بچه زیبا و یا انتخاب مناسبی برای عکس کودک مورد علاقه خود را. آنها به طور معمول از فلزات گرانبها، مانند بشقاب نقره ای تحت فشار، پیوتر و نقره استرلینگ ساخته شده و به شما اجازه حکاکی اطلاعات کودک مانند نام، وزن، طول و تاریخ تولد است. اگرچه نام، تاریخ تولد، وزن و طول کودک موارد رایج ترین برای حکاکی، شما می توانید انتخاب کنید که تقریبا هر چیزی حک تا زمانی که آن را در قاب مناسب است. با قاب یادگاری بچه حکاکی، مانند یک بشقاب نقره ای آن را قطعا خواهد تبدیل به یک یادگار موروثی و از نسلی به نسل دیگر منتقل.

حالا که می دانید فریم محبوب ترین کودک، شما می توانید احساس اعتماد به نفس در انتخاب قاب کودک مناسب به نمایش گذاشتن غرور کمی و شادی خود را.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما