[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در نهایت یک ۳G با تمام ویژگی های خیره کننده و اتفاق می افتد صفحه نمایش با صفحه نمایش لمسی حساس است که در اینجا به عنوان I8910 سامسونگ Omnia HD. صفحه نمایش لمسی ۳٫۷ اینچ در اندازه ارائه می دهد که کاربر یک صفحه نمایش بزرگ برای به دست آوردن یک تجربه با کیفیت بالا و همچنین یک روش ورودی کاربر پسند با استفاده از کنترل صفحه نمایش لمسی است. این صفحه نمایش از یک شیشه ضد خش ساخته شده و یک صفحه نمایش از نوع AMOLED فراهم می کند که در مقابل به زیبایی روشن و همچنین نمایش تا شانزده میلیون رنگ را برای کاربر به لذت بردن از در حالی که مشاهده و عامل است. سامسونگ i8910 HD است FULLFILL از همه شدن از ویژگی های کلیدی ۳٫۷ اینچ AMOLED 16 میلیون صفحه نمایش لمسی (۶۴۰ × ۳۶۰ پیکسل)، WLAN WIFI فنی، ناوبری جیپیاس، دوربین ۸ مگاپیکسلی با ۴ برابر بزرگنمایی و قدرت فلاش LED، ضبط ویدئو (۲۴ فریم در دوم)، ۱۳٫۵ ساعت زمان مکالمه، سیمبیان S60 5.0 سیستم عامل، ۳G HSDPA فنی، ایمیل (POP3، IMAP4، SMTP، SSL، TLS و OTA)، پخش کننده موسیقی (MP3، AAC، WMA، AAC + و eAAC + و). جاذبه های جدید در این گوشی می تواند صفحه نمایش لمسی، دوربین، از ویژگی های موسیقی، اتصال به اینترنت و خیلی بیشتر اما از ویژگی های دوربین واقعا قابل توجه است و همراه با ویژگی های تصویربرداری برجسته برای کاربران برای لذت بردن.

ویژگی های دوربین همراه با I8910 سامسونگ Omnia HD بیش از اندازه کافی برای گرفتن هر نوع تصویر و ویدیو با دوربین یکپارچه است که یک دوربین ۸ مگاپیکسلی و لنز دوربین را می توان در پشت پوشش در بر داشت. کاربر می تواند تصاویر با کیفیت فوق العاده که می تواند مشاهده و بر روی تلویزیون HD لذت گرفتن. دوربین ۸ مگاپیکسلی همراه با ساخته شده در زوم و تمرکز خودکار است که دقیقا در کاربران تمرکز خواهد شد موضوع در هر زمان یک تصویر جدید دستگیر شده است. یک شات لبخند و تشخیص چهره از ویژگی های پیشرفته اجازه می دهد تا کاربر برای اطمینان از یک شات خوشحال با استفاده از این ویژگی به عنوان تصویر گرفته خواهد شد زمانی که افراد با آن مواجه تشخیص داده شده است و یک لبخند برای یک تجربه گرفتن خوشحال ساخته شده دستگیر شده است. سامسونگ i8910 Omnia HD دارای ویژگی های پانوراما اتوماتیک که اجازه می دهد تا کاربر را به تصرف دیدگاه های پانوراما با استفاده از دوربین ۸ مگاپیکسلی است که ایده آل برای گرفتن مناظر خیره کننده و همچنین عکس های گروه بزرگ است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

ساخته شده در سیستم GPS اجازه می دهد تا کاربر برای لذت بردن از ویژگی های تصویر برچسب گذاری جغرافیایی که اجازه می دهد تا کاربر برای ذخیره محل تصاویر خود را که در آن اسیر است که یکی از ویژگی های سرگرم کننده و اجازه می دهد تا کاربر در صورت دلخواه به بازدید آن مکان زیبا دوباره. ساخته شده در قدرت فلاش LED نور به آن محیط تاریک اضافه کردن و روشن کردن کاربران به پایان رسید تصویر. سامسونگ i8910 Omnia HD همراه با دوربین دوم که دارای یک لنز جلو و کاربر می تواند این دوربین زمانی که کاربر در نظر گرفتن بخشی در یک تماس ویدیویی ۳G و یا اگر کاربر بخواهد به تصرف یک پرتره از خود استفاده کنید. کاربر از این گوشی های پیشرفته می توانید ضبط ویدیو با کیفیت بالا بر روی گوشی خود را در ۱۲۸۰ x 720 تا ۲۴ فریم در ثانیه برای یک تجربه ضبط با کیفیت بالا لذت ببرید. کاربر می تواند ضبط ویدیو HD خود را در تلویزیون خود را با اتصال I8910 Omnia HD از خود به طور مستقیم به تلویزیون خود تماشا کنید. و کاربران لازم نیست که در مورد ویژگی های موسیقی نگران در هر فرمت به دلیل سامسونگ i8910 Omnia HD پشتیبانی از پخش ویدئو در بسیاری از فرمت های ویدیویی معروف از جمله MPEG4، WMV، دانلود فیلم، دیویکس، H263 و H264 به طوری که کاربر هرگز کوتاه از سرگرمی در گوشی خود خواهد بود . تمام این مسائل را می توان در این ابزار در حافظه داخلی است که ۸ گیگابایت در اندازه های ذخیره شده به علاوه این گوشی دارای ۱۶ گیگابایت حافظه فلش و کاربر می تواند یک کارت حافظه به گسترش این حافظه بیشتر به عنوان i8910 Omnia HD یکی اضافه پشتیبانی از کارت حافظه MicroSD که تا ۱۶ گیگابایت در اندازه. همه این کارها توسط سامسونگ در یک ۱۲۳mm بالا، ۵۸mm گسترده و ۱۲٫۹mm عمیق است که یک اندازه بزرگ و ایده آل برای کاربران برای نگهداری در یک دست ارائه شده است. پس از آن به همان سرعتی که شما می توانید. مقایسه بسیاری از گوشی های سامسونگ قرارداد پیشنهاد اگر شما قصد خرید گوشی سامسونگ.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما