هر مناسبت خاص سزاوار لوازم اداری بزرگ، و جشن تولد خود را از این قاعده مستثنی است. از برابر از کارت به رنگ آن، از نوع راست دعوت نامه جشن تولد می تواند باعث شکستن و یا حزب خود.

هنگام اعلام روز بزرگ، فرد را به خود می پرسند، “باید چاپ کنم دعوت تولد و یا باید انتخاب کردن من برای نوشتن از همه اطلاعات با دست؟” پاسخ بسته به سبک خود را شخصی، اندازه حزب، و مشخصات چاپگر در دسترس متفاوت خواهد بود. در واقع، برخی از تفاوت های مشخص بین را پر کنید در خالی (لوازم اداری) و قابل چاپ است.

امید بستن برای تولد قابل چاپ دعوت نامه

دعوت تولد قابل چاپ هستند یک گزینه محبوب، به ویژه برای کسانی که می خواهند یک نگاه حرفه ای، اما نمی خواهم به پرداخت هزینه های بالا از یک چاپگر حرفه ای است. با آرایه وسیعی از سبک ها و تم جذاب، حتی بیشتر مد به جلو برنامه ریز حزب می توانید دعوت نامه تولد قابل چاپ کامل پیدا کنید.

از آنجا که می توان آنها را از خانه چاپ، دعوت نامه تولد قابل چاپ معمولا شامل آسان به دنبال دستورالعمل. بی حد و حصر در تعداد اطلاعیه ها تولد که می تواند چاپ، افرادی که لیست مهمان های بزرگ اغلب لذت بردن از ارسال این نوع از دعوت.

هشدارها را با تاریخ تولد قابل چاپ دعوت نامه

با این در ذهن، احتیاط های متعددی باید با دعوت نامه قابل چاپ وجود دارد. به جای را برای اشتباهات چاپ بالقوه و مربا، توصیه می شود که شما خرید ۱۰٪ یا ۲۰٪ دعوت اضافی بیش از لیست مهمان خود را نیاز دارد. این اطمینان خواهد داد که شما را به دعوت تولد کافی، حتی اگر شما به اشتباه با جمله بندی.

علاوه بر این، شما می توانید اقدام برای جلوگیری از گیر چاپگر در هنگام ایجاد دعوت تولد خود را. ترافیک چاپگر هزینه در زمان و پول، اما تغذیه چند ورق کاغذ در یک زمان جلوگیری از یک فاجعه از این اتفاق، کمک خواهد کرد.

توجه کنید که آیا شما از نوع حق از چاپگر به انجام این کار است قبل از شروع کار ضروری است. به عنوان مثال، اگر شما یک چاپگر جوهر افشان، مطمئن شوید که به دعوت یک دوست یا خودتان سازگار و نه تنها برای پرینتر های لیزری طراحی شده است. شما همچنین باید با توجه به اندازه دعوت پرداخت چرا که برنامه چاپ معمولا فقط مجموعه ای برای چاپ بر روی کاغذ اندازه استاندارد اندازه گیری ۸٫۵ ‘X 11. [19،۴۵۹،۰۰۲]

سهولت از دعوت تولد را پر کنید در خالی

پر کردن، خالی کارت راحت است، و آنها ایده آل برای احزاب که در فهرست مهمان کوچک هستند. بدون هیچ گونه نگرانی در مورد ترافیک چاپگر و قالب بندی، می توانید به سادگی ارسال از جزئیات برای پارتی تولد خود را. علاوه بر این، در دنیای دیجیتال مدرن امروز، دست خط خود را می تواند تماس های شخصی خوب است. با این حال، برای احزاب بزرگتر با لیست مهمان بیشتر از ۱۰، ممکن است بیشتر وقت کارآمد به سادگی با استفاده از دعوت تولد قابل چاپ. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

مقایسه متن بین پر در و تولد قابل چاپ دعوت نامه

از آنجا که یک مقدار محدود از فضا در مقابل یک را پر کنید در خالی کارت، جزئیات حزب باید کوتاه و به شود نقطه. با این حال، از جمله بندی های رسمی و زیبا برای قالب های گاه به گاه و شوخ، یک طیف گسترده ای از دعوت نامه تولد را پر کنید در وجود دارد.

از سوی دیگر، لوازم التحریر قابل چاپ ممکن است اجازه دهد برای اطلاعات بیشتر به به دعوت اضافه شود. دعوت نامه قابل چاپ نگاه حرفه ای و از بین بردن سردرگمی که در آن دست خط کثیف نگران است. اگر قلم خود را شبیه است که از دکتر، در نظر گرفتن هزینه زمان اضافی چاپ دعوت تولد خود را به طوری که مهمانان خود را قادر به خواندن دعوت بدون هیچ زحمتی خواهد بود. یا، اگر قلب شما بر روی دعوت نامه تولد را پر کنید در مجموعه، جلب کمک از یک دوست با روند نوشتن.

اگر چه هر دو نوع از لوازم التحریر مزایای خود را دارند، فقط شما می توانید از نوع راست دعوت تولد برای جشن بزرگ خود را انتخاب کنید. این که آیا شما در اطلاعات ارسال خود را و یا چاپ آن از خانه، به یاد داشته باشید این هیچ کس می اندازد یک حزب مانند شما انجام دهد!

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما