نوستالژی و یا فرهنگ پاپ؟ برش نذری یا کمدی تاریک است؟ در حالی که شر، نوزاد بدخیم است طرح ترور مادر خود را در مرد خانواده، بزرگ راسته پاک کرده ناپاک دهن اریک کارتمن جنوبی پارک تغذیه یکی از دشمنان خود را از پدر و مادر خود را در یک کاسه فلفل قرمز، (بله، این در واقع [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] آیا اتفاق می افتد در یک قسمت.) بنابراین، که نشان می دهد بهتر است؟ که نشان می دهد خنده دار تر است؟ در حالی که مرد خانواده است لحظات درخشان آن (به عنوان مثال – از [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] صحنه، “از کجا من پول ‘) پارک جنوبی سایه میافکند مرد خانواده در هر جنبه ای از نبوغ کمدی.

در حالی که آن را اجتناب ناپذیر است که مرد خانواده نشان می دهد بسیار محبوب است، آن را هنوز هم بی مزه، بدترین، و unoriginal باقی مانده است.

شما می توانید مقایسه و تضاد هر یک از شخصیت اصلی مرد خانواده و شما هنوز هم می آیند با این نتیجه همان – آنها همان خانواده نمونه به عنوان شخصیت های اصلی سیمپسون ها. هوشمند، جنس، جذاب مادر در مارج و لوئیس گریفین، چربی، میخواره احمق در هومر سیمپسون و پیتر گریفین، و هوشمند، احمق، dweeb یک دختر در لیزا سیمپسون و مگ گریفین. نه تنها این، اما برایان گریفین، سگ از مرد خانواده، به نظر می رسد تقریبا به پویان از بادام زمینی یکسان است. شما نمی توانید هم کمک کند اما تعجب اگر Stewie گریفین، یکی از محبوب ترین شخصیت های FG، مستقیم غارت از است مغز از ۹۰ کارتون وارنر برادر، انگشت کوچک و مغز است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۴]
و جوک و شوخی نشان می دهد، روشن است که نویسندگان بازیافت هر شوخی تک است که آنها در حال حاضر استفاده می شود. هر شوخی هم کنایه جنسی، یک فلش بک به چیزی بی ربط به طرح، و یا یک شوخی می رود که برای مدت طولانی از زمان، که قرار است به آن را خنده دار است. من یک بار به تماشای یک F.G. قسمت که در آن لوئیس به خانه می آید را پیدا کودک به Stewie بر روی سقف. همانطور که او به خانه می رود به عذاب پیتر برای اجازه دادن به چنین رویدادی اتفاق می افتد، پیتر، در تلاش برای منحرف کردن اذهان لوئیس، معرفی یک کلیپ کانوی Twitty به و گفت: “خانم ها و آقایان، آقای کانوی Twitty به.” من در ابتدا در اتفاقی هستیم، اما کلیپ فقط بیش از حد بود. تهوع کانوی Twitty به در حدود ۴ دقیقه از او فقط خواندن بود. آرامبخش از شوخی به من چپ تعجب؛ نویسندگان مرد خانواده به طور جدی این تنبل، و یا این که فقط اهمیتی نمی دهند؟

بنابراین چه چیزی باعث مبتذل، توهین آمیز، کودکان ۹ ساله از شهر کوچک جنوبی پارک چنین نشان می دهد بزرگ؟ من به شما بگویم. هر قسمت یک معنی است. درست است. آیا دین، سقط جنین، گرم شدن کره زمین و یا سیاست جهانی آن، پارک جنوبی چیزی مرد خانواده هرگز کند و هرگز فراهم می کند.

یکی از درخشان ترین قسمت جنوبی پارک در تمام دوران در فصل ۱۳ قسمت ۳ با عنوان آمد “Margaritaville.” قسمت موازات داستان مرگ عیسی مسیح به وضعیت فعلی اقتصاد است. همانطور که اقتصاد شروع به بدتر شدن، رندی مارش (پدر استن) شروع به موعظه سخنان نادرست در مورد اقتصاد، اعلام کرد که هزینه های کمتر و ترس از اقتصاد بودن است که برای کمک به وضعیت. هنگامی که کایل شروع به تعالیم خود را irked، ستاره کایل به موعظه که اقتصاد بد نیست و یا متوسط، و که هر کس فقط باید هزینه های نگه دارید. بسیاری از مردم شروع به کسانی که بیش از حد صرف محکوم می کنیم. در حالی که یک مرد به طور عمومی برای خرید کمی، اقلام بی اهمیت سنگسار، کایل موعظه “اجازه دهید کسی است که به یک چیز احمقانه خریداری نیست پرتاب سنگ اول است.” کایل در ادامه به مورد اقتصاد موعظه در حالی که اریک کارتمن (یهودا) او تبدیل به رندی مارش (Pontious پیلاطس) برای صحبت کردن توهین به مقدسات در مورد اقتصاد. در طول پایان قسمت، کایل و دوازده از پیروان او در حال غذا خوردن در یک رستوران پیتزا. در طول شام، کایل توضیح می دهد که او یک “احساس خنده دار است که کسی به او خیانت خواهد شد.” اریک کارتمن سپس می ایستد و می گوید که هیچ کس به او خیانت کرد و گفت که “هر کس او خیانت یک تشکر شده است.” این قسمت را نشان می دهد بزرگی حقیقی کمدی طنز، نمایش هجو و ظرافت در بالاترین درجه است.

در حالی که مرد خانواده به ارمغان می آورد plethera قابل پیش بینی از جوک ها به جدول، پارک جنوبی می دهد بینندگان احساس تفریحی و اطلاعاتی است که پیتر گریفین هرگز درک.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما