من اینجا در جمهوری دومینیکن دوباره، در Capcana و بیشتر من به اینجا می آیند، بیشتر از من آن را دوست دارم. این سومین دیدار من در چند ماه گذشته و آن را فقط در هر زمان می شود بیشتر شگفت انگیز. من استخدام شده اند برای ترویج ۱٫۵ میلیارد دلار پروژه املاک و مستغلات خود و به عنوان مثل فقط همراه چند مشتریان و دوستان را در اینجا در یک سفر گلف سه روزه. (کسی برای.)

[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] هر کدام از آنها زمان شگفت انگیز بود، اما من فکر می کنم بهترین نقل قول از دوست من، جیم کودی، خود را یک جهانگرد و گلف خبره آمد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

“اندرو، این مکان را به طوری که من فکر کردم
آن را نه تنها می تواند به خوبی به عنوان شما گفت به کرات.
در واقع، آن را بهتر، به مراتب بهتر بود!”

وجود دارد، دوستان من، شاید استراتژی بازاریابی ساده ترین از همه … یک محصول است که به سادگی wows مردم!

یک محصول یا خدمات است که در واقع خیلی خوب است، آن را به خود به فروش می رساند. Capcana چنین یک محصول است، هنگامی که شما آن را ببینید، شما آن را می خواهم! همچنین به همین دلیل من نزدیک به یک میلیون دلار در سال گذشته در فرمانده بازاریابی صرف در نهایت ارائه یک تله موش بهتر برای مشتریان من. یک وب سایت و ابزار بازاریابی است که سال نوری پیش، از هر کسی.

دیگران در کسب و کار گلف همان انجام داده اند. البته مغلوب ساختن پیشی جستن در غرب پالم بیچ ضربات دور رقابت با محل، طراحی نوآورانه (بر روی یک تکه بسیار طور متوسط ​​از زمین)، و خدمات به مشتریان است – خدمات واقعی، خدمات نه تنها لب. این یکی از معدود مکان هایی که در ۲۰ سال گذشته “وجد” شده است با خدمات است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

باشگاه شما ممکن است پول مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد، در واقع ممکن است شما هیچ پول در همه اما حتی که شما را از demonstratedly بهتر از رقابت خود را در چیزی متوقف نمی شود:

  • شاید شما همیشه باید قهوه رایگان و کوکی ها در لابی.
  • شاید باشگاه خود را بهتر تخلیه و باز است که برخی دیگر نه.
  • شاید شما سبز بزرگ و یا شما ساده ترین مکان در شهر که در آن برای به دست آوردن یک بازی است.
  • بهترین به دنبال دختر نوار در شهر.
  • یا بهترین امکانات عمل، استخر خانواده یا تنیس برنامه است.

این واقعیت است که شما باید بهتر در چیزی، ترجیحا تعدادی از چیزها، از کسانی که در اطراف شما باشگاه باشد. به ندرت چیزی که پایین ترین قیمت می باشد. (مردم تمایلی به فکر می کنم همیشه استفاده از قیمت به عنوان بهانه ای.)

[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] شما به مراتب بهتر کردن خوب در دو یا سه حوزه کلیدی و کثیف در بقیه از بودن نگران کننده در همه چیز به طور متوسط ​​بودن! (نگاهی به مهارت های نوشتن خلاق من آنها “افسانه ای” اما املا و دستور زبان من وحشتناک، نه که به من از نوشتن ۲۰ کتاب را متوقف می باشد. برای دیدن کتاب بازاریابی جدید من اینجا را کلیک کنید.)

[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] لازم است که شما به عنوان کامل یک محل به عنوان Capcana، اما شما باید مطمئن شوید که چه شما خوب هستند و بازی را به نقاط قوت خود را.

نگاهی هم به انجام تجزیه و تحلیل آنچه باشگاه خود را به خوبی انجام می دهد و آنچه شما انجام ضعیف است. افزایش آنچه شما به خوبی اول، کسانی که همه چیز به وضوح نسبت به کسانی که در اطراف شما، و سپس بازگشت و کار بر روی آن مناطق که در آن شما ضعیف است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما