شما هرگز نمی دانید که چیزی با کامپیوتر شما به اشتباه، و به ظاهر از یک EXE pnkbstrb مشکل در حال اجرا نیست واقعا می تواند به شما گرفتن خاموش نگهبان؛ اما صرف چند دقیقه با این راهنمای کوتاه، و من یک روش کاربر پسند است که به شما معنی برای انجام دور با این اشتباهات را باید نشان می دهد.

در بسیاری از موارد، این مشکلات به عنوان منبع خود دارای سیستم رجیستری کامپیوتر – این نرم افزار اجازه می دهد که ویندوز برای ردیابی نرم افزار و لوازم جانبی مختلف به عنوان شما نصب، بروز رسانی و یا حذف آنها را از سیستم شما است. این تنها یک ماده از زمان قبل از شما جمع آوری مقدار زیادی از نرم افزار بر روی کامپیوتر شما، و آن را نسبتا معمولی که گاهی اوقات شما یک نصب و راه اندازی بد / حذف از زمان به زمان تجربه؛ این ممکن است به شما یک فایل exe pnkbstrb مشکل در حال اجرا نیست، منجر به کم کردن سرعت کامپیوتر شما و مشکلات مربوط.

آنچه که ممکن است اتفاق می افتد این است که بخش های مختلف رجیستری کامپیوتر را تبدیل به هم آسیب دیده و یا خراب شده، ایجاد پنجره های خود را به شکست زمانی که شما سعی می کنید برای باز کردن انواع برنامه های نرم افزار خود را. در این مورد، پنجره نمایش آن پیغام خطا شما را نفرت برای دیدن. به هر حال، شما لازم نیست که به نگرانی در مورد آن، به عنوان من در اوایل این مقاله که این است که به راحتی در اکثر موارد ثابت شود.

قبل از در نظر گرفتن مسیر گران با تماس تکنسین های حرفه ای، و یا تلاش به حالت مستقیم از رجیستری مشکل به طور کامل انفرادی – از شنیدن این! شما خودتان را در واقع قادر به تعمیر یک EXE pnkbstrb مشکل در حال اجرا نیست. حتی اگر شما فاقد مهارت های کامپیوتری پیچیده، شما می توانید یک ابزار آسان و کارآمد برای تعمیر رجیستری خود استفاده کنید – آن را فورا برای جستجو، پیدا کردن، و رفع هر گونه خطاهای رجیستری شما ممکن است. بهترین نمونه از این برنامه مفید به شما اجازه استفاده از ابزار به جستجو و تعمیر بدون هیچ هزینه، بنابراین هیچ دلیلی برای دانلود چنین ابزار و به نشستن و تماشای عنوان آن را اسکن و رفع رجیستری شما وجود دارد. در دقیقه یا دو آن طول می کشد برای دانلود ابزار و شروع به اسکن، شما کامپیوتر خود را از کسانی که اشتباهات ناامید کننده بار و برای همه خلاص شوید.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما