[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] نرم افزار جدید سیسکو راه اندازی کرده است با سری E جدید خود و روترها نوکر. نرم افزار اتصال سیسکو خواهد شد راه اندازی شبکه خود را بسیار آسان است. این می تواند هر کسی را به شبکه های متخصص را متحول کند.

ادوات E1000 چیزی جز ادوات روتر WRT160N با سیسکو اتصال نرم افزار گنجانده شده است. LINKSYS E3000 چیزی جز LINKSYS WRT610N روتر سیسکو با اتصال نرم افزار است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

شما می توانید با استفاده از سیسکو اتصال نرم افزار برای مجموعه اولیه تا از جدید روتر سری E خود را. در حالی که در حال اجرا نرم افزار برای اولین بار آن را از شما خواهد خواست برای اتصال مودم به روتر. اما از شما خواهد خواست که برای اتصال کامپیوتر به روتر. با این حال آن بهتر خواهد بود اگر شما کامپیوتر اتصال به روتر با یک کابل اترنت. در غیر این صورت آن را به روتر را پیدا کند و شما را به خطا دریافت “ما روتر خود را پیدا کنید”. برنامه را اجرا و در پایان آن را به شما به اینترنت متصل شود. شما لازم نیست برای انجام هر کاری. نرم افزار تمام تنظیمات خود را در آن انجام دهید. آن را نیز به شبکه های بی سیم جدید با نام منحصر به فرد و رمز عبور ایجاد کنید. نام شبکه بی سیم خود را به طور کامل مانند نام میوه یا حیوانی با رنگ برای مثال میمون سفید یا هر چیز دیگری را نام برد. شما می توانید تمام تنظیمات بی سیم در پایان نصب و راه اندازی است. شما بعدا می توانید SSID و کلید امنیتی را تغییر دهید.

توصیه می شود که شما باید تنظیمات اولیه بی سیم با استفاده از سیسکو اتصال نرم افزار و نه ابزار مبتنی بر وب روتر را تغییر دهید. اگر شما تنظیمات امنیتی با استفاده از ابزار مبتنی بر وب تغییر سپس نرم افزار دیگر کار خواهد کرد. همچنین نرم افزار اتصال سیسکو سازگار با تنظیمات امنیتی WEP است.

شما می توانید راه اندازی روتر سری E خود را بدون سیسکو اتصال نرم افزار همچنین. شما فقط نیاز به باز کردن صفحه تنظیمات روتر و تنظیمات را تغییر دهید دستی.

مراحل آسان برای راه اندازی روتر E1000 بدون هیچ نرم افزار یا سی دی. [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

شما می توانید بدون اتصال به کامپیوتر به روتر با یک کابل اترنت راه اندازی روتر سری E خود را. تنظیم مجدد روتر سری E به تنظیمات پیش فرض کارخانه. در حال حاضر، جستجو برای شبکه های بی سیم بر روی کامپیوتر بی سیم خود را. شما خواهید نام شبکه بی سیم خود را به عنوان “ciscoABCDE” که در آن A، B، C، D، E خواهد بود که ۵ رقم آخر شماره سریال بر روی روتر خود را ببینید. بررسی ۵ رقم آخر شماره سریال شماره سریال در پایین روتر خود را. اتصال به شبکه های بی سیم. رمز عبور به طور پیش فرض برای شبکه خواهد بود “رمز عبور”. هنگامی که شما به شبکه های بی سیم متصل شود، شما می توانید راه اندازی روتر خود را. باز هم شما می توانید CD اجرا شود.

هنگامی که شما نصب سیسکو اتصال نرم افزار، شما این نرم افزار تحت تمام برنامه بر روی کامپیوتر خود ویندوز پیدا هنگامی که شما برای باز کردن نرم افزار، شما ۴ گزینه وجود دارد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

کامپیوتر و دستگاه های . شما می توانید کلید راه اندازی آسان برای اتصال به کامپیوتر دیگر را به شبکه های بی سیم به راحتی ایجاد کنید.

کنترل والدین : شما می توانید دسترسی به اینترنت برای کاشی و خاص محدود می کنند. اینجا را کلیک کنید

تنظیمات دسترسی مهمان : در اینجا شما می توانید تنظیمات دسترسی مهمان خود را مدیریت کنید. اینجا را کلیک کنید

تنظیمات پیشرفته : شما می توانید نام شبکه یا امنیت تنظیمات را تغییر دهید. همچنین شما می توانید در صفحه راه اندازی روتر را باز کنید.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما