[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] بنابراین شما در اینترنت scoured ام و چشم انداز از اتومبیل های جدید، و یک کار از شیوه زندگی خانه خود را سر در کنار آرمان های یک زندگی بهتر لم توسط استخر در برخی از رفت و آمد مکرر عجیب و غریب، در حال حاضر تنها سوال این است که چگونه می خواهید به انجام آن. با یک امید تازه و احساس هدف شما در نوع “سهامداران بازاریابی” و بلافاصله با یک میزبان کامل از برنامه های وعده دقیقا کسانی که در مورد ذکر شده در بالا آب گرفتگی … اما اگر آن است که آسان چرا همه آن را انجام دهید؟ پاسخ کوتاه این است که تنها در حدود ۵٪ از افرادی که شروع به سفر در واقع دستیابی به هر سطح از موفقیت مالی است. دلیل آن این است که شما می توانید پول را با برنامه های وابسته XYZ، اما تنها در صورتی که یک پایه محکم در فهم محصول خود را و ساختار شرکت می باشد.

بنابراین مراحل به تعیین اگر شما یک محصول جامد کمی متفاوت از آنچه که احتمالا شما در مقالات دیگر در بازاریابی وابسته را پیدا خواهد کرد (بیشتر از آن ها توسط کسانی که در بازارهای تمیز کاری برای مشترکین اضافی در یک “مدل سود باقیمانده”) نوشته شده است.

۱٫Determine که ساختار است، در واقع تنها ۲ نوع برای مبتدی وجود دارد. اولین مدل های وابسته در محدوده زمانی معین است که معمولا بدان معنی است که شما یک اشتراک به فروش به کسی و سپس شما درصد هر یک از فروش دریافت کنید، برجسته ترین چهره در این منطقه clickbank به است. روش دیگر مسیر دوم این است که با یک مدل “باقی مانده” که شما نیاز به ثبت نام افراد اضافی و پس از آن یک درصد از فروش خود را.

۲٫Determine که مدل برای شما کار می کند، اگر شما یک فرد اجتماعی از طبیعت پس از آن شاید استخدام می شود یک نقطه قوت برای شما و به شما اجازه بازی به نقاط قوت خود را. روش دیگر اگر شما ترجیح می دهند یک “دست کردن” رویکرد و سپس از مدل در محدوده زمانی معین یک روش ارجح است.

۳٫Develop یک استراتژی، کار را برای نتایج پایدار مورد نیاز است. است یک تن از قالب رایگان در خط برای استراتژی بازاریابی و یک میزبان کامل از دوره های هزینه رایگان و کم وجود دارد، یک نشانه و انجام کار بدانند چگونه و چه چیزی برای فروش … پس از آن پیدا کردن محصول است که منطبق جاه طلبی و خود را خود را شور. چگونه می توانم دقیق تر از آن مرد در کنار من کار می کند؟ یک ایده عالی است، استفاده از امضاهای ایمیل به درایو ترافیک در ایمیل شما ارسال به هر حال هر روز …. که یک جایگزین بازاریابی است که هر کسی می تواند راه اندازی و می توانید کسب و کار خود را از دیگران که ممکن است فروش همان محصول متمایز است

در بسته شدن آن آسان است به پول با برنامه های وابسته XYZ، و آن نیاز قدرت مغز و نوآوری، اما اگر شما می توانید تفکر متمرکز تمرین و درک ساختار برنامه در حالی که بازی به قدرت خود را … به شما در دستیابی خواهد اهداف شما.
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما