[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] اگر شما یک بازی اختصاص داده شده، شما احتمالا با نور قرمز معروف ایکس باکس ۳۶۰ از مرگ آشنا هستید. خب، به عنوان یک صاحب PS3، احساس نمی از سمت چپ. شما یک نسخه مشابه به نام YLOD، نور زرد از مرگ است. این نور زرد نشان می دهد که PS3 شما در حال تجربه یک مشکل جدی بیش از حد است. این می تواند یک رویداد مخرب که مادربرد سیستم بیش از حد گرم به یک نقطه بحرانی می شود. در مقابل، نور همچنین می توانید معنی است که PS3 آشکار شده است به شرایط ذخیره سازی بسیار سرد است. سرمای شدید می تواند باعث آسیب مادربرد و اتصالات لحیم کاری ترک خورده که در YLOD بودن روشن خواهد شد شود.

[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] استاندارد PS3 YLOD تعمیر [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] اگر مشکل باعث YLOD ساده است، پس از آن راه حل داده شده در زیر باید آن را برطرف. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

۱٫ خاموش کردن PS3 دقیقه حداقل بیست، و سپس آن را روشن نمایید. [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] ۲٫ اطمینان حاصل شود که تمام کابل ها به درستی و ایمن در هر دو به پایان می رسد در ارتباط است.
۳٫ حذف هارد دیسک PS3 و نصب مجدد آن. نتایج بهتر اغلب با انجام این مرحله چندین بار تجربه شده است.

اگر تعمیر استاندارد می کند مشکلات YLOD حل نمی کند، وجود دارد گزینه های دیگر، به شرح زیر است.

[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] تعیین PS3 خود را تعمیر YLOD به سونی [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] این brainer هیچ است که آن را چگونه به رفع نور زرد بر روی PS3 را با سهولت و سادگی می آید. به سادگی بسته اندازی واحد و ارسال آن را به سونی برای تعمیرات. البته شما می شود هزینه مقداری پول خوبی، و شما ناراحتی از بسته بندی واحد درستی برای حمل و نقل داشته باشد، و البته شما قادر خواهید بود به استفاده از PS3 خود را تا دو ماه می باشد. شاید شما باید در مورد مسیر خود کمک زیر توضیح داده شده است.

رفع YLOD توسط خودتان

آموزش نحوه رفع مشکلات YLOD توسط خودتان یک راه برای اطمینان حاصل شود که شما در کنترل اوضاع است. هزینه خواهد شد حداقل، شاید هیچ کدام. آن زمان است که آن را به شما طول می کشد به رفع PS3 خواهد تا به شما و برنامه شما. همه شما نیاز به چند ابزار ساده و آگاهی از چگونگی به تعمیرات می باشد. ابزار به احتمال زیاد بعضی ها که شما در حال حاضر در خانه، و دانش است که شما را قادر به تعمیر سیستم خود را آنلاین در دسترس است. با استفاده از این راهنماهای آنلاین، بسیاری از صاحبان بازی PS3 PS3 ها درست عمل خود و در حال اجرا در کمتر از یک ساعت بود. یک راهنمای است که ثابت شده است که بسیار مفید و دقیقی است که چگونه ثابت PS3 راهنمای YLOD. با این راهنمای شما دسترسی به گام توسط به گام جهت، آموزش، و فیلم های آنلاین به شما از طریق این فرآیند است. چرا پرداخت پول خوب و اتلاف وقت با ارزش زمانی که یک ثابت PS3 YLOD می توان به راحتی ساخته شده است؟ [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما