سایت های کوچک در حال رشد در سراسر وب زیرا آنها بسیار آسان به راه اندازی و سریع به ارائه یک جریان درآمد منفعل. شما می توانید یک وب مستر در چند هفته تبدیل و یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد بسیاری از وب سایت های کوچک برای تفریح ​​و یا برای سود.

یک مینی سایت یک وب سایت دو یا سه صفحه ای که برای یک کار خاص طراحی شده است: یا به فروش چیزی، دریافت اشتراک یا به پول به عنوان وابسته برای شخص دیگری

چهار نوع از سایت های کوچک شما می توانید ایجاد وجود دارد، بدون دانستن هیچ کد، که می تواند به شما چهار جریان های مختلف از درآمد اینترنت به ارمغان بیاورد.

۱٫ ایجاد یک “۱-صفحه” نامه فروش مینی سایت. بدیهی است، این اولین نوع از وب سایت است که شما را از فکر می کنم. هدف اصلی نامه “۱-صفحه” فروش مینی سایت است که به فروش محصول خود را، که آیا آن یک کتاب، برخی از نرم افزار و یا چند رسانه ای محصول است. هنگامی که به پایان رسید، مینی سایت شما شامل نامه فروش خود را صفحه و صفحه سفارش دهید که در آن مردم می توانند محصول آنها فقط خریداری دانلود کنید. اگر شما در حال حاضر قالب از این دو، شما می توانید مینی سایت خود را در ۱۰ دقیقه تخت ایجاد کنید. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

۲٫ ایجاد یک “وابسته به ویترین” مینی سایت. یک “وابسته به نمایشگاه” مینی سایت یک صفحه سازمان یافته که در آن به شما ارائه یک لیست از محصولات مردم می توانند خرید است. وابسته است که در آن شما تبلیغ محصول کسی و زمانی که به کسی از خرید آن، به لطف تبلیغات شما، شما یک درصد. محصولات شما به مشتریان بالقوه خود را توصیه به به یکدیگر مرتبط می شود. به عنوان مثال، اگر شما در صنعت بهداشت و تناسب اندام هستند، شما یک کتاب از دست دادن وزن و یا یک راهنمای تجهیزات ورزشی خوب توصیه می شود. شما می توانید سایت های خصوصی برای به دست آوردن یک مربی و / یا یک برنامه خاص بر روی تناسب اندام باشد.

۳٫ ایجاد یک “خبرنامه ساده” خبرنامه مینی سایت چند هدف خدمت می کنند. خبرنامه شما کمک خواهد کرد موقعیت خود را به عنوان یک متخصص، به شما کمک کند اعتبار و تفاهم ساخت. راه اندازی یک ساده خبرنامه مینی سایت تنها یک هدف: به دست آوردن مشترکان عنوان بسیاری که ممکن. هنگامی که شما خودتان موقعیت به عنوان یک متخصص از طریق مسائل مختلف خبرنامه خود را که شما از ارسال هر هفته، دو هفته و یا حتی هر ماه، شما می توانید محصولات و یا خدمات مربوط به بازار تو رفتگی در دیوار شما توصیه کند. این که شما چگونه جریان دیگری از درآمد از طریق خبرنامه و یا بازاریابی Ezine و ایجاد کنید.

۴٫ ایجاد یک “درباره من” صفحه مینی سایت. “درباره من” صفحه مینی سایت است که به سادگی سایت که در آن شما جهان مورد خود و منافع خود را بگویید. در این صفحه، شما را راه اندازی لینک به محصولات خود، و یا خبرنامه به محصولات وابسته به خود است. با گرفتن ترافیک به این نوع سایت، شما می توانید مردم را به خریداران تبدیل و جریان درآمد دیگر اینترنت است.

شما لازم نیست به دانستن برنامه نویسی. شما لازم نیست که به یک گیک کامپیوتر، خرید نرم افزار گران قیمت و یا پرداخت هزینه های ظالمانه به یک وب مستر. با قالب های حرفه ای، به دنبال، شما می توانید تا یک مینی وب سایت با گرافیک، عناوین و یک نامه فروش مینی در حدود ۳ ساعت. اگر شما می خواهید به شرح پیچیده تر مینی سایت با یک نامه فروش طولانی، برخی از گرافیک جذاب، سرفصل قدرتمند و یک جعبه اشتراک است که کمک خواهد کرد که شما منجر می شود مانند دیوانه تولید، شما می توانید تا ۳ روز صرف ۲٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما