چه کسی یک روز نیاز ندارد در حال حاضر و پس از آن به استراحت و قطع با دوست دختر خود را، درست است؟ اما گاهی اوقات شما احساس می کنید آن را قبل از همه انجام داده ام. شما می خواهید چیزی متفاوت، سرگرم کننده و منحصر به فرد. هنوز من اشتباه نمی کنید. رفتن به آبگرم و گرفتن پدیکور بزرگ و سرگرم کننده است، اما ممکن است زمان برای تغییر آن تا کمی. بنابراین در اینجا چند ایده برای روز دختران سرگرم کننده فعالیت های برای شما و دوستان شما هستند:

· عتیقه خرید: خوب. این ممکن است که سرگرم کننده به نظر می رسد، اما شما شگفت زده می شود. رفتن از فروشگاه به فروشگاه دنبال چین WEDGEWOOD قطع و یا نادر، مبلمان آنتیک. و شما هیچ وقت نمی دانید، شما فقط ممکن است چیزی فوق العاده با ارزش را پیدا و یک روز کامل از این: رفتن به ناهار و فقط لذت بردن از شرکت یکدیگر

· برو خارجی: را روز خود را به عنوان چند فرهنگی که ممکن است. غذا خوردن در یک رستوران قومی کمی بزرگ و رفتن یک خارجی فیلم ترجیحا با زیرنویس.

· رویداد ورزشی: این ممکن است فنجان چای شما نیست، اما گرفتن همه دختران با هم در هر نقطه سرگرم کننده خواهد بود. اجازه بدهید از داخلی تام پسر خود را.

· آموزشی ضربه تا برخی از موزه ها محلی و سایت های تاریخی. و برای دریافت بیشتر از تجربه، یک تور. آن را سرگرم کننده و عاری از استرس می باشد. چه بیشتر می تواند شما می خواهید

· این گنجینه: اجازه دهید هر کس در گروه را انتخاب کنید یک چیز برای انجام آن روز. شما یک روز مربا بسته بندی شده با هر یک از چیدن خود را از یک نقطه مورد علاقه است. و شما را وادار به دانستن دوستان خود را کمی بهتر است.

هر آنچه که شما تصمیم می گیرید برای روز دختران خود را انجام دهید، از آن لذت ببرید، لذت بردن از دوستان خود، و یادگیری و تجربه چیزی جدید.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما