مدال ورزشی: یک ایده خوب یا بد در ورزش بچه ها؟ ورزش ترین بچه ها این مدال روز جایزه و یا روبان های سفارشی را به تیم های برنده. بسیاری از کودکان یک اتاق خواب تزئین شده با روبان های مختلف مدال و دارند. آنها ممکن است بر روی دیوار اندود و یا نمایش داده شده در موارد خاص. آنها لباس های ویژه و تی شرت. این ها چیزهایی هستند یک منبع افتخار و موفقیت. اما اعطای مدال و روبان یک چیز خوب برای کودکان؟

در “بله” سمت غرور و انگیزه است که کودکان احساس زمانی که آنها به عنوان برندگان به رسمیت شناخته شده است. بچه ها که ممکن است بازی نیم بند فقط ممکن است کمی سخت تر بازی و کار برای بهبود مهارت های خود را در صورتی است که پاداش برای موفقیت وجود دارد. آنها ممکن است بیشتر تمرین و جای خود را در تیم به طور جدی تر اگر آنها می دانند که آنها را به یک نماد ملموس مهارت خود را دریافت خواهید کرد. اگر هدف کودک است به واجد شرایط برای کمک هزینه تحصیلی ورزشی، اتاقی پر از جایزه یک ابزار برای رسیدن به این هدف است.

با این حال، من می توانم استدلال برای “نه” سمت دیگر را. اول، بازی برای بچه ها باید برای سرگرم کننده بازی. ما می خواهیم همه بچه ها به بازی های ورزشی به طوری که آنها ورزش کافی و توسعه، بدن سالم و قوی. اما از بچه ها با توانایی طبیعی کمتر فکر می کنم. در یک برنامه ورزشی رسمی، آنها را مبارزه و کمتر احتمال دارد به یک ستاره. زمانی که آنها بچه های دیگر راه رفتن را با غنائم و روبان، آنها ممکن است به خود را به عنوان خوب در ورزش و یا به عنوان بازنده. احساس دلسردی، آنها را به احتمال زیاد به رها کردن و تبدیل به بازی های کامپیوتری. اگر بچه ها با هم خود به خود و بازی بازی گاه به گاه فقط برای لذت از آن، بچه ها بیشتر به احتمال زیاد به گنجانده شود.

اعتراض دیگر به ورزش جایزه برای بچه ها، به ویژه در یک محیط مدرسه، این است که ورزشکاران در حال بالا دانش آموزان دیگر تنظیم شده است. ستاره های ورزشی قهرمانان مدرسه، بچه ها محبوب، هستند “جلب خوب است.” بچه ها دیگر که آنچه را آنها خوب هستند اکسل وجود دارد، اما آنها ممکن است این شناخت است که ورزشکاران از دریافت کنید. گروهی که به ذهن می آید، دستاوردهای علمی است. در بسیاری از مدارس، آن را خنک می شود ورزشی، اما آن را سرد نمی شود دانشگاهی. بسیاری از بچه ها هوشمند سعی کنید برای حفظ چراغ خود را تحت هر بوشل به طوری که آنها به عنوان “پیشرفته”، “brainiacs به، برچسب نیست” یا “خورد یو پی اس.” از سوی دیگر، ورزشکاران ژاکت های بافتنی ویژه و کاپشن که برتری خود را اعلام می کنم. این اعتراض فقط به دور اگر مدارس دانشمندان را به عنوان آنها را از ورزشکاران و اگر نگرش که افرادی که تحصیلات دانشگاهی اکسل “نخبگان” می رفت.

بنابراین، که طرف برنده: “برای” و یا “در برابر”؟ به نظر من، هر چیزی که ما می توانید انجام دهید به علاقه بچه ها در ورزش چیز خوبی است. غنائم، مدال و روبان محرک قوی هستند. کودکان و نوجوانان پاسخ زمانی که موفقیت خود را با تلاش سخت تر شناخته شده است. اما ما نیاز به نگه داشتن منفی در ذهن و کار برای غلبه بر آنها به طوری که همه بچه ها می توانند همان حس موفقیت را برای چیزهایی که آنها به خوبی انجام دهد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما