[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] همه صفحه کلید لپ تاپ جمع آوری یک مقدار شگفت انگیز از آشغال در طول زمان. دل Inspiron B120 صفحه کلید آمریکا هیچ تفاوتی ندارد. از آنجا که آن را یک کامپیوتر قابل حمل است و آن است که احتمالا ملزم به جمع آوری کثافت در صفحه کلید از بسیاری از رایانه های رومیزی هرگز. بسیاری از مانند غذا خوردن یا نوشیدن در نزدیکی کامپیوتر به طوری که صفحه کلید در معدن معمولا جمع آوری برخی از مانده از این عمل است.

خوشبختانه، دل Inspiron B120 صفحه کلید آمریکا برای تمیز کردن آسان است. تمام کلیدهای پاپ حق کردن با کمک برخی از ناخن و یا (به احتمال زیاد) یک پیچ گوشتی کوچک است. بسیاری از لپ تاپ اجازه ندهید که شما را از کلید خاموش و بدون خطر آسیب قابل توجهی به صفحه کلید خود را. اما آن را بسیار آسان برای انجام این کار با صفحه کلید دل Inspiron B120. پس از گرفتن تمام کلید را از صفحه کلید، سپس آن را هم به آنها تمیز است.

توجه: هنگام استفاده از هر پاک کننده مایع، خواندن جهت در استفاده از آن. اطمینان حاصل کنید که پاک کننده برای استفاده در پلاستیک امن است. هیچ به پاک کننده ساینده و یا ابزار تمیز کردن استفاده نکنید! حذف هر دو قدرت AC و باتری را از لپ تاپ دل خود را. در حالی که مقدار بسیار ناچیز از جارو استفاده شود (و هرگز بر روی صفحه کلید خود را اسپری!) نشت می تواند موجب آسیب در قالب شورت الکتریکی شود. بدون قدرت احتمال اجازه دادن به هر پاک کننده بیش از حد خشک و انتظار عملکرد طبیعی اعمال پس از آن است که بسیار بیشتر!

جارو برقی ممکن است از استفاده انتخاب کنید تا گرد و غبار به وضوح شل قبل از استفاده از یک راه حل تمیز کردن و مرطوب باشد. پس از جارو (در صورت نیاز)، استفاده از یک راه حل تمیز کردن و مرطوب از انتخاب شما و اقدام به تمیز کردن صفحه کلید. درخواست پاک کن فقط به یک کهنه تمیز و یا هر آنچه که شما با استفاده از به تمیز کردن صفحه کلید لپ تاپ Dell Inspiron خود را. هنوز به صفحه کلید صدق نمی کند پاک کن به طور مستقیم. پاک کردن منطقه صفحه کلید پایین تمیز می کند. آن را چند دقیقه به خشک.

تمیز کردن یک کلید با دست:

نگاهی به هر کلیدهای و تمیز آن را به طور جداگانه در صورت نیاز. این را می توان با حوله کاغذی و پاک کننده مرطوب انجام می شود. شما همچنین می توانید یک ماشین ظرفشویی و یا شستشو برای تمیز کردن کلیدهای نیز استفاده کنید. نگران نباشید، آنها را در یک کیسه توری حرارت مکان امن و ایمن گره هر پایان می رسد باز. محل کیسه در ماشین ظرفشویی یا لباسشویی ماشین و استفاده از یک چرخه حرارت کم با مواد شوینده به طور منظم و یا صابون.

دل استفاده می شود برخی نوع روان کننده پلاستیکی امن برای اطمینان از عمل صاف از کلید. استفاده از مراقبت در هنگام تمیز کردن کلید با دست به طوری که برای برهم زدن این مواد روان کننده نیست. در صورت استفاده از ماشین ظرفشویی و یا شستشو، مواد روان کننده ها حذف خواهد شد. این است که نه ضروری به جای آن، اما شما ممکن است دریابید که عمل از صفحه کلید پس از سرهم سخت است. اگر این شما را اذیت، مقدار کمی از یک روان کننده پلاستیکی امن ممکن است در پست های که به پایگاه صفحه کلید زمانی که کلیدهای تحت فشار قرار دادند پایین قرار داده استفاده می شود.

کلید های بزرگتر با میله پشتیبانی نیاز است که شما هر یک از لبه نوار پشتیبانی وارد کردن به مسیر مربوطه بر روی صفحه کلید. برای این کار، خط تا میله با آهنگ، و اسلاید آنها را به محل. تلنگر کلیدهای پایین و فشار آن را محکم به محل. آن را به یک “پاپ” سر و صدا. آزمون کلید در مرکز و در پایان هر تا مطمئن شوید که آن عمل به طور معمول. اگر کلید می کند سطح به نظر نمی رسد، تکرار این روش تا زمانی که. همچنین برای به پایان می رسد شکسته را بررسی کنید در صورتی که نوار از کلیدهای کشیده شد. من نمی دانم اگر شما می توانید این نوع از آسیب تعمیر – ممکن است بهتر در این نقطه به یک کلید خوب از یک کامپیوتر دیگر B120 نوت بوک DELL [19،۴۵۹،۰۰۲]
شما لازم نیست برای قرار دادن کلید تماس در هر منظور خاص. آیا شما آنچه شما احساس راحتی با صورت شما به همراه. (آیا کسانی که درس تایپ قدیمی آینده در دستی حالا نه؟)
[۱۹،۴۵۹،۰۰۲] لطفا توجه داشته باشید که من به شما پیشنهاد حتی در نظر تلاش برای حذف دکمه اشاره چوب برای تمیز کردن اطراف آنها. من نمی دانم اگر آن را ممکن است به حذف آن دکمه بدون در نظر گرفتن صفحه کلید و کامپیوتر از هم جدا. شما می توانید از آسیب به کامپیوتر و یا صفحه کلید که به اندازه کافی شدید به نیاز به تعویض کل هر یک می شود!

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما