سکه های قدیمی پنهان در پنهان کاری هنوز هم انتظار برای توسط جستجوگر آگاه یافت می شود.

گفته شده است این است که پول بیشتری به خاک سپرده شد و پنهان وجود دارد، از است در گردش خون وجود دارد. من برای یک باور است که بیانیه. در من سی سال از شکار گنج، من می دانم بسیاری از افراد مثل من، که اندازه کافی خوش شانس را برای جستجو و قرار سکه های قدیمی شده اند. راستش، شما لازم نیست که به یک شکارچی گنج حرفه ای آنها را پیدا کنید. آنچه شما لازم دانش که در آن انبارها پنهان شده است. این مقاله به شما برخی از از اطلاعات

است.

بسیاری از شما احتمالا در مورد گنجینه های دفن از دزدان دریایی معروف، و یا داستان های گاه به گاه در مورد گوشه نشین قدیمی است که ثروت خود را به خاک سپرده شد شنیده می شود، و پس از آن فوت هر کسی نمی گوید که در آن او ذخیره کردن خود به خاک سپرده. بسیاری از کسانی که داستان ساختگی است. با این حال، گنجینه دزدان دریایی کنده شده اند، و انبارهای زاهد گوشه نشین واقع شده است، و برخی از آنها هنوز هم وجود دارد انتظار یافت می شود، اما این مقاله به شما اطلاعات مورد نیاز برای شروع جستجو برای پول پنهان در داخل خانه های قدیمی تر است.

چرا برای پول پنهان در خانه های قدیمی، به دو دلیل.

اول، سکه های قدیمی، عمدتا نقره ای در محتوا، به ارزش بیش امروز. نقره ای در قیمت رفته است، و نیاز وجود دارد، از نقطه نظر بازار برای سکه های نقره ای قدیمی تر است.

دلیل دوم، بسیاری از مردم در گذشته به بانک اعتماد.

عدم اعتماد بیشتر مشهود است، درست قبل از تبدیل شد، در طول و پس از سال ها افسردگی می شود. بسیاری از انبارهای مخفی هستند که امروز در خانه های که در آن سال وجود داشته است واقع شده است. اگر شما در یکی از این خانه های قدیمی تر زندگی می کنند، و شما صاحب اصلی نیست، پس با توجه به پرداخت. این مقاله ممکن است در نهایت به عنوان بهترین مقاله که تا کنون خوانده.

در اینجا سه ​​مخفیگاه های مخفی برای سکه های قدیمی و پول در خانه های بزرگتر می باشد.

لوله های قدیمی که هیچ جا برو

یک مکان مخفی محبوب برای سکه های قدیمی، به ویژه دلار نقره داخل لوله های چدن بود.

خانه های قدیمی تر لوله آهن بود. برخی هنوز هم سیستم لوله های قدیمی. مردم را از پایان یک بخش از لوله که دیگر مورد استفاده قرار گرفت کلاه، سپس پر سکه های خود را یا دلار کاغذ را به آن بخش، در پایان مقابل، و سپس درپوش که پایان. مطمئن باشید که برای این بخش لوله نگاه کنید، در یک خانه قدیمی است که لوله کشی جدید به خصوص اگر شما زندگی می کنند. مناطق انبار محبوب ترین مکان برای پوش کردن لوله کشی می باشد.

در زیر کف

آیا کف اصلی از خانه خود را هنوز هم وجود دارد؟ اگر چنین است، شما ممکن است در برخی از پول راه رفتن.

یک مکان مخفی مکرر برای ذخیره کردن در یک خانه قدیمی این منطقه در زیر کف، و تیرچه بود. برای هر floorboards شل کنید. معمولا اتاق که خصوصی ترین بودند، مانند حمام، توالت و یا یک اتاق زیر شیروانی با یک طبقه، بهترین مکان برای پنهان کردن پول بود. پنهان کاری در هنگام ذخیره پول و یا اشیاء با ارزش برخوردار بود. اگر فرد انجام پنهان می خواستم به نگه داشتن راز از اعضای خانواده، آنها را نا مشروع خود را در یک اتاق که در آن همه جمع پنهانی نکرده است.

در زیر آن قدیمی وان حمام

آیا خانه خود را هنوز هم وان حمام نوع قدیمی با پاهای کردهاید؟

من مردم که پول پنهان در زیر آن ارزش افزوده مالیاتی از قدیمی پیدا کرده اند مطمئن شوید. یک فرد یک جعبه فلزی قدیمی پر از سکه های طلا پیدا شده است. او بازسازی شد خانه او فقط خریداری کرده بود زمانی که او جعبه فلزی در زیر وان حمام قدیمی او از بین بردن بود دیدم.

اگر شما یک خانه قدیمی خود را ندارد، اما شما می خواهم به آنها را جستجو، توجه هنگامی که شما رانندگی. چند بار، شما قدیمی، خانه های خالی را ببینید. تعیین محل مالک، او و یا به او آنچه شما می خواهم به انجام، و که شما آگاه در مورد آن به جستجو خانه های قدیمی تر، اجازه می، و البته پیشنهاد برای به اشتراک گذاشتن پیدا کنید. پس از همه، آن اموال خود را.

© فرانک دبلیو Pandozzi

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما